مقاله پاورپوینت ارتباط بین مدت زمان خواب و بروز افسردگی در بزرگسالان ایالات متحده

مقاله پاورپوینت ارتباط بین مدت زمان خواب و بروز افسردگی در بزرگسالان ایالات متحده
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله Association between sleep duration and depression in US adults: A cross-sectional study
عنوان فارسی مقاله ارتباط بین مدت زمان خواب و بروز افسردگی در بزرگسالان ایالات متحده: یک مطالعه مقطعی
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 15 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر 1 صفحه 
تعداد صفحات دارای جدول 1 صفحه 
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله روانشناسی
گرایش های مرتبط با این مقاله روانشناسی بالینی
موضوعات مرتبط با این مقاله افسردگی
کد محصول P12303
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

 

فصل یک- مقدمه

فصل دو- روش تحقیق

فصل سه- نتایج

فصل چهار- بحث

  

بخشی از پاورپوینت
روش تحقیق جمعیت موردمطالعه تحقیق حاضر شرکت‌کنندگان بزرگسال (18 سال ≥) در NHANES III طی سال‌های 2009 تا 2016 بودند. شرکت‌کنندگان بدون نمره افسردگی و اطلاعات مربوط به طول خواب از مطالعه حذف شدند. درنهایت، اطلاعات 25962 شرکت‌کننده تجزیه‌وتحلیل شد. نشانه‌های افسردگی با پرسشنامه سلامت بیمار (PHQ-9) ارزیابی شد. نمرات 9PHQ- شرکت‌کنندگان به کمتر از 10 (بدون افسردگی) و مساوی و بیشتر از 10 (افسردگی) تقسیم شدند. در سال‌های 2009 تا 2014، میزان خواب شرکت‌کنندگان NHANES با سؤال «به‌طور نرمال چند ساعت می‌خوابید؟» استخراج شد. از سال 2015 تا 2016، اطلاعات مربوط به مدت‌زمان خواب با سؤال «معمولاً در طول هفته یا در روزهای کاری شب‌ها چقدر می‌خوابید؟» جمع‌آوری شد. مدت‌زمان خواب به سه دسته کمتر از 7 ساعت، 7 تا 9 ساعت و مساوی یا بیشتر از 9 ساعت طبقه‌بندی شد.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.