مقاله پاورپوینت آموزش پرستاری در دوران همه گیری

مقاله پاورپوینت آموزش پرستاری در دوران همه گیری
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله Nursing education in the pandemic: A cross-sectional international study
عنوان فارسی مقاله آموزش پرستاری در دوران همه گیری: یک مطالعه بین المللی مقطعی
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 18 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر 1 صفحه 
تعداد صفحات دارای جدول 6 صفحه 
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله پرستاری، پزشکی
گرایش های مرتبط با این مقاله اپیدمیولوژی
موضوعات مرتبط با این مقاله همه گیری
کد محصول P12304
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

 

فصل یک- مقدمه

فصل دو- روش تحقیق

فصل سه- نتایج

فصل چهار- بحث

فصل پنج- نتیجه‌گیری و توصیه‌ها

  

بخشی از پاورپوینت

نتایج

در خصوص تأثیر همه‌گیری بر کیفیت آموزش نیمی از مربیان اظهار داشتند که همه‌گیری هیچ تأثیری بر کیفیت آموزش نداشته است، 27 % معتقد بودند کیفیت آموزش کاهش‌یافته است، 15% نظر مخالف داشتند و 8% گفتند کیفیت آموزش از جنبه‌های مختلف هم افزایش و هم کاهش‌یافته است. درحالی‌که، 84% فکر می‌کردند که همه‌گیری بر رتبه بین‌المللی دانشکده آن‌ها تأثیری نداشته است، 8% اظهار داشتند که رتبه بین‌المللی آن‌ها افزایش‌یافته است، 4% معتقد بودند ممکن است رتبه دانشکده آن‌ها تحت تأثیر قرارگرفته باشد و 4% نظری نداشتند. نتایج ارزیابی ویژگی‌های آموزش پرستاری از راه دور در طول همه‌گیری در جدول زیر آمده است.

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.