مقاله پاورپوینت تسهیل هوش هیجانی برای اهداف تصمیم‌ گیری و حل مسئله

مقاله پاورپوینت تسهیل هوش هیجانی برای اهداف تصمیم‌ گیری و حل مسئله
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله Facilitation of emotional intelligence for the purpose of decision-making and problem-solving among nursing students in an authentic learning environment: A qualitative study
عنوان فارسی مقاله تسهیل هوش هیجانی برای اهداف تصمیم‌ گیری و حل مسئله در میان دانشجویان پرستاری در محیط آموزشی معتبر: مطالعه کیفی
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 21 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر 1 صفحه 
تعداد صفحات دارای جدول ندارد
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله روانشناسی، پرستاری
گرایش های مرتبط با این مقاله
روانشناسی صنعتی و سازمانی
موضوعات مرتبط با این مقاله هوش هیجانی
کد محصول P12307
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

چکیده مطلب

1. مقدمه

1. 1. شرح مسئله

2. روش

2. 1. طراحی و تنظیم مطالعه

2. 2. شرکت کنندگان

2. 3. جمع آوری داده ها

2. 4. تحلیل داده ها

2. 5. ملاحضات اخلاقی

2. 6. معیارهای اطمینان از قابیلت اعتماد

3. نتایج

3. 1. مشخصات شرکت کنندگان

3. 2. موضوع

4. بحث در مورد یافته ها

5. مفاهیم عملی، محدودیت‌ ها و توصیه‌ ها

5. 1. مفاهیم عملی

5. 2. محدودیت ها

5. 3. توصیه ها

6. نتیجه گیری

  

بخشی از پاورپوینت

5. 1. مفاهیم عملی

معلمان می بایست در کارگاه‌ هایی در زمینه هوش هیجانی شرکت کنند تا شایستگی‌ های احساسی خود را بالا ببرند؛ پیش از آنکه بتوانند از توسعه عاطفی دانش آموزان حمایت کنند. پرتگال-فلیسس و همکاران (2017) ، دریافتند که زمانی که مدت ‌زمان آموزش هوش هیجانی متناوب و کوتاه‌ تر از ۱۵ هفته بود، عدم بهبود در سطح کلی هوش هیجانی رخ داده است. بنابراین، پیشنهاد می ‌شود که آموزش می بایست شامل یک سری سمینار باشد نه یک جلسه. به دانش آموزان می بایست بازخورد غیر منتقدانه و سازنده داده شود (رلژیک و همکاران، 2019) و اقدامات دقیق می بایست برای اطمینان از ارائه محیطی اتخاذ شود که با استفاده از هوش هیجانی برای اتخاذ تصمیمات منطقی و حل مشکلات حقیقی بیمار، مشغولیت ذهنی و تفکر باز را ترویج می‌ دهد.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.