مقاله پاورپوینت یک چارچوب یکپارچه هوش مصنوعی به منظور تولید دانش

مقاله پاورپوینت یک چارچوب یکپارچه هوش مصنوعی به منظور تولید دانش
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله An integrated artificial intelligence framework for knowledge production and B2B marketing rational analysis for enhancing business performance
عنوان فارسی مقاله یک چارچوب یکپارچه هوش مصنوعی به منظور تولید دانش و تحلیل منطقی بازاریابی B2B برای بهبود عملکرد کسب و کار
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 16 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر 3 صفحه 
تعداد صفحات دارای جدول 2 صفحه 
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی کامپیوتر، مدیریت
گرایش های مرتبط با این مقاله هوش مصنوعی، بازاریابی، مدیریت فناوری اطلاعات، مدیریت کسب و کار
موضوعات مرتبط با این مقاله بازاریابی B2B
کد محصول P12309
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

فصل 1-مقدمه

فصل 2-استفاده از هوش مصنوعی در سازمان های تجاری

فصل 3- بازاریابی B2B و مزایای آن

فصل 4- روش ها و تکنیک ها

فصل 5- نتایج و بحث

فصل 6-نتیجه گیری

  

بخشی از پاورپوینت

استفاده از هوش مصنوعی در سازمان های تجاری

هوش مصنوعی یک فناوری نرم افزاری است که منجر به بهبود شرایط اقتصادی و رشد کسب وکار شرکت ها می شود. استفاده از هوش مصنوعی در بخش های مختلف یک سازمان تجاری از جمله بازاریابی، مدیریت زنجیره تامین، عملیات مختلف، خدمات مشتری،کیفیت محصولات مزایای بسیاری دارد. همچنین کاربرد هوش مصنوعی در سازمان های تجاری منجر به مدیریت بهتر زنجیره تامین و در نتیجه تجربه بهتر مشتریان به دلیل تحویل به موقع محصولاتشان می شود. استفاده از هوش مصنوعی به ارتقا سطح خدمات مشتریان و افزایش تجربه خوب مشتری از شرکت کمک می کند و می تواند منجر به بهبود استراتژی های شرکت در زمینه بازاریابی سازمان تجاری شود. همچنین کاربرد هوش مصنوعی به عملیات هوشمندانه تر و افزایش بهره وری و سود آوری شرکت ها کمک می کند که همه موارد گفته شده بیانگرکاربرد ها و پایگاه های مفید هوش مصنوعی در سازمان های تجاری می باشد.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.