مقاله پاورپوینت استرس محیط کار و مکانیزم مقابله در گروهی از صنایع خدماتی هند

مقاله پاورپوینت استرس محیط کار و مکانیزم مقابله در گروهی از صنایع خدماتی هند
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله Workplace stress and coping mechanism in a cohort of Indian service industry
عنوان فارسی مقاله استرس محیط کار و مکانیزم مقابله در گروهی از صنایع خدماتی هند
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 18 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر ندارد
تعداد صفحات دارای جدول 5 صفحه 
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله روانشناسی
گرایش های مرتبط با این مقاله روانشناسی صنعتی و سازمانی، روانشناسی عمومی
موضوعات مرتبط با این مقاله استرس، استرس محیط کار
کد محصول P12310
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

 

1. مقدمه

۲. روش ها

۳. نتایج

۴. بحث

۵. نتیجه گیری

  

بخشی از پاورپوینت

بحث

نتایج نشان دهنده بالاترین نمره کارکنان مسن در استراتژی مقابله فعال در مقابل همتایان جوان آنان است. همچنین، کارکنان مسن نمرات بسیار بالاتری در استراتژی های مقابله غیرفعال مانند کاهش تنش و عمل معنوی نسبت به کارکنان میانسال دارند. این امر بدان معناست که کارکنان مسن در استفاده از استراتژی های مقابله فعال و غیرفعال انطباق پذیر هستند. اما کارکنان مسن به رغم نمرات بالا در توانایی مقابله با استرس کلی در مقایسه با کارکنان میانسال و جوان، بر طبق نتایج نظرسنجی AIS بیشترین استرس را در محیط کار احساس می کنند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.