مقاله پاورپوینت پلتفرم (بستر) رسانه های اجتماعی آنلاین برای مولد بازاریابی

مقاله پاورپوینت پلتفرم (بستر) رسانه های اجتماعی آنلاین برای مولد بازاریابی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله Online Social Media Platform for Marketing Generator
عنوان فارسی مقاله پلتفرم (بستر) رسانه های اجتماعی آنلاین برای مولد بازاریابی
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 15 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر 2 صفحه 
تعداد صفحات دارای جدول ندارد
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مدیریت
گرایش های مرتبط با این مقاله بازاریابی، مدیریت فناوری اطلاعات، تجارت الکترونیک
موضوعات مرتبط با این مقاله رسانه های اجتماعی، بازاریابی دیجیتال، استراتژی های بازاریابی
کد محصول P12312
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

 

فصل 1 : مقدمه

فصل 2: بررسی ادبیات

فصل 3: روش شناسی

فصل 4: نتایج و بحث

فصل 5: نتیجه گیری

  

بخشی از پاورپوینت

پ. استراتژی های دقیق رسانه ای برای سایت ها و شبکه های اجتماعی 

شرکت‌هایی که به سادگی کمپین‌های رسانه‌های اجتماعی دیجیتال خود را اجرا می‌کنند، برای رسیدن به موفقیت در شبکه‌های اجتماعی در 60 شرکت مبتنی بر پیسکورسکی(Piskorski) سختی هایی داشته اند. این شرکت‌ها آشکارا در حال تلاش برای انتقال داده‌های تجاری خود به مشتریان بودند، در پیشرفت ناخواسته مداخله می‌کردند و مداوم بر سر جزئیات به مشتریان فشار می‌آوردند. از طرفی، سازمان های موفق توانستند از بهینه سازی پشتیبانان و اجرای استراتژی های اجتماعی خود فراتر بروند. پنج نمونه بازاریابی جدید با استفاده از تعامل دیجیتال و پنج روش دخالت شرکت ها در این زندگی ها در تحقیق دیگری توسط دیتون (Deighton) شرح داده شده است . این پنج نمونه، پاسخ هایی به کاهش قدرت بازاریابی در مقایسه با مشتریان هستند. این پنج نمونه شامل خطوط فکری، ارتباطات همه جانبه، تبادلات املاک و مستغلات، تبادلات اجتماعی و تجارت فرهنگی است

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.