مقاله پاورپوینت حاکمیت شرکتی، اقدامات هیئت مدیره و عملکرد شرکت های حمل و نقل

مقاله پاورپوینت حاکمیت شرکتی، اقدامات هیئت مدیره و عملکرد شرکت های حمل و نقل
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله Corporate governance, board practices and performance of shipping firms in Bangladesh
عنوان فارسی مقاله حاکمیت شرکتی، اقدامات هیئت مدیره و عملکرد شرکت های حمل و نقل در بنگلادش
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 16 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر ندارد
تعداد صفحات دارای جدول 2 صفحه 
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مدیریت
گرایش های مرتبط با این مقاله مدیریت عملکرد، مدیریت استراتژیک، مدیریت کسب و کار، مدیریت اجرایی
موضوعات مرتبط با این مقاله حاکمیت شرکتی، هیئت مدیره، عملکرد شرکت
کد محصول P12323
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

 

فصل 1: مقدمه

فصل 2: مرور مطالعات پیشین

فصل 3: روش شناسی

فصل 4: نتایج تجربی و بحث ها

فصل 5: نتیجه گیری

  

بخشی از پاورپوینت

روش شناسی

در مطالعه صورت گرفته داده های اولیه به کمک یک پرسشنامه از 24 شرکت کشتیرانی ، شامل یک شرکت دولتی ،15 شرکت خصوصی و 8 شرکت خارجی در حال فعالیت، در بنگلادش جمع آوری شد. بخش اول پرسشنامه ، شامل سه سوال زمینه ای ، بخش دوم پرسشنامه شامل 24 سوال درباره روش های حاکمیت و در آخر یک سوال پایان- باز برای فرد پاسخ دهنده ارسال شد. داده های ثانویه از ترازنامه های مالی شرکت های مربوطه جمع آوری شد. در این مطالعه از تکنیک نمونه برداری شاخه ای مناسب برای جمع ‌آوری تاریخ ها از ۲۴ شرکت کشتیرانی استفاده شد. در ابتدا, شاخه ‌های شرکت ‌های کشتیرانی را براساس مالکیت یعنی شرکت‌ ها با مالکیت دولتی و مالکیت خصوصی بوجود آوردیم. سپس شرکت‌ های کشتیرانی خصوصی به دو دسته مالکیت محلی و مالکیت خارجی تقسیم شدند.متغیرهای این مطالعه نیز برای بررسی رابطه بین متغیرهای حاکمیت شرکتی، اقدامات هیئت مدیره و عملکرد شرکت ‌های کشتیرانی بنگلادش لیست شده اند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.