مقاله پاورپوینت رابطه کابوس، افسردگی و خودکشی

مقاله پاورپوینت رابطه کابوس، افسردگی و خودکشی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله The relationship between nightmares, depression and suicide
عنوان فارسی مقاله رابطه کابوس، افسردگی و خودکشی
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 14 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر ندارد
تعداد صفحات دارای جدول 1 صفحه 
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله پزشکی، روانشناسی
گرایش های مرتبط با این مقاله روانشناسی بالینی، روانپزشکی
موضوعات مرتبط با این مقاله افسردگی و خودکشی
کد محصول P12324
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

فصل 1- مقدمه

فصل 2- روش ها

فصل 3- نتایج

فصل 4- بحث

  

بخشی از پاورپوینت

روش ها

در سپتامبر1997، پایگاه داده Swedish National March Cohort راه اندازی شد. از تمامی شرکت کنندگان دعوت شد که با دریافت اطلاعات کتبی و ارائه رضایت آگاهانه برای مشارکت و همچنین ارائۀ شمارۀ ثبت ملی خود (شناسه مقیمان سوئد) پرسش نامه ها را پر کنند. این مطالعه مورد تأیید کمیتۀ اخلاق منطقه ای در استکهلم قرار گرفت. از 43 863 شرکت کننده ای که پرسشنامه تکمیل نمودند، افراد دارای شمارۀ ثبت ملی غیر صحیح و دارای کمتر از 18 سال سن یا افراد فوت شده یا مهاجرت کرده قبل از پیگیری، شرکت کنندگان با مقادیر گمشدۀ مربوط به علائم افسردگی یا کابوس خودگزارشی حذف شدند، جمعیت نهایی مطالعۀ ما شامل 40902 شرکت کننده (64% زن و 36% مرد) بود که تا پایان آوریل 2018 به خاطر مرگ احتمالی بر اثر خودکشی در آینده پیگیری شد. میانگین سنی 51.2 سال (SD 16.0) با یک دامنۀ سنی بین 94-18 سال بود.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.