مقاله پاورپوینت تاثیر بازاریابی رسانه های اجتماعی بر روی عملکرد تجاری

مقاله پاورپوینت تاثیر بازاریابی رسانه های اجتماعی بر روی عملکرد تجاری
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله Impact of Social Media Marketing on Business Performance: A Hybrid Performance Measurement Approach Using Data Analytics and Machine Learning
عنوان فارسی مقاله تاثیر بازاریابی رسانه های اجتماعی بر روی عملکرد تجاری: یک رویکرد ارزیابی عملکرد مرکب با استفاده از تحلیل داده و یادگیری ماشینی
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 23 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر 1 صفحه 
تعداد صفحات دارای جدول 1 صفحه 
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مدیریت، مهندسی کامپیوتر
گرایش های مرتبط با این مقاله بازاریابی، تجارت الکترونیک، مدیریت فناوری اطلاعات، مدیریت کسب و کار، مدیریت بازرگانی، هوش مصنوعی، مدیریت تکنولوژی
موضوعات مرتبط با این مقاله بازاریابی رسانه های اجتماعی، رسانه های اجتماعی، یادگیری ماشینی
کد محصول P12325
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

فصل 1 – مقدمه

فصل 2 – زمینه

فصل 3 – روش شناسی

انتخاب برند

جمع آوری داده

طبقه بندی بازاریابی رسانه های اجتماعی (SMM)

پیام ها

تحلیل پوششی اطلاعات

فصل 4 – تحلیل مطالعه موردی و نتایج

فصل 5 – بحث و کاربردهای مدیریتی

فصل 6 – نتیجه گیری

  

بخشی از پاورپوینت

تحلیل مطالعه موردی و نتایج

ما برای رتبه بندی فروشگاه های مبلمان از 6 مدل سنجش کارایی متقاطع DEA استفاده می کنیم. داده های ورودی و خروجی کمّی برای مدل های تحلیل پوششی اطلاعات (DEA) را از توییتر، بررسی تولیدکنندگان آمریکا و D&B Hoovers بدست آوردیم.

تعداد توییت ها به صورت یک متغیر ورودی در نظر گرفته می شود در حالی که تعداد لایک ها به صورت یک متغیر خروجی طبقه بندی می شود. LGE ها در مقایسه با همتایان SME خود فعالیت بیشتری را نشان می دهند. مشغولیت معرف یک طبقه با بیشترین تعداد توییت است. LGE ها 70 درصد از مجموعه کلی از 10 شرکت برتر (از لحاظ رتبه) را تشکیل می دهند. LGE ها همچنین با تعداد خیلی بیشتری از لایک ها همراه هستند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.