مقاله پاورپوینت بررسی رابطه بین خودشیفتگی و افسردگی

مقاله پاورپوینت بررسی رابطه بین خودشیفتگی و افسردگی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله Exploring the relationship between narcissism and depression: The mediating roles of perceived social support and life satisfaction
عنوان فارسی مقاله بررسی رابطه بین خودشیفتگی و افسردگی: نقش های میانجی حمایت اجتماعی درک شده و رضایت از زندگی
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 17 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر ندارد
تعداد صفحات دارای جدول 3 صفحه 
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله روانشناسی
گرایش های مرتبط با این مقاله روانشناسی بالینی، روانشناسی عمومی
موضوعات مرتبط با این مقاله افسردگی، رضایت از زندگی
کد محصول P12334
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

فصل 1-مقدمه

فصل 2-روش کار

فصل 3-نتایج

فصل 4-بحث

فصل 5- نتیجه گیری

  

بخشی از پاورپوینت

روش کار

داده ها از یک پروژه روانشناختی به نام شخصیت، رفتار و سلامت روان به دست آمد. شرکت کنندگان از سه دانشگاه در چین گردآوری شدند. در مجموع ۹۳۴ جوان بالغ در این مطالعه شرکت کردند. نمونه نهایی شامل 831 شرکت کننده متشکل از 368 مرد و 455 زن ( 8 نفر نامعلوم ) که سن آنها بین 16 تا 26 سال متغیر بود. در ابتدا شرکت کنندگان فرم های رضایت آگاهانه را امضا و سپس پرسشنامه هایی را که متغیرهایی از جمله دموگرافیک، خودشیفتگی، افسردگی، رضایت زندگی و حمایت اجتماعی درک شده را ارزیابی می کردند، پر کردند. پژوهش حاضر به تصویب کمیته اخلاق دانشگاه رسید.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.