مقاله پاورپوینت یکپارچه سازی فرایند مسیریابی مبتنی بر اینترنت اشیاء برای مدیریت زنجیره تامین غذا

مقاله پاورپوینت یکپارچه سازی فرایند مسیریابی مبتنی بر اینترنت اشیاء برای مدیریت زنجیره تامین غذا
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله Integration of IoT based routing process for food supply chain management in sustainable smart cities
عنوان فارسی مقاله یکپارچه سازی فرایند مسیریابی مبتنی بر اینترنت اشیاء برای مدیریت زنجیره تامین غذا در شهرهای هوشمند پایدار
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 26 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر 9 صفحه 
تعداد صفحات دارای جدول  ندارد
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله
فناوری اطلاعات، مهندسی صنایع، مهندسی کامپیوتر
گرایش های مرتبط با این مقاله اینترنت و شبکه های کامپیوتری، لجستیک و زنجیره تامین، بهینه سازی سیستم ها، برنامه ریزی و تحلیل سیستم ها، مهندسی الگوریتم ها و محاسبات، رایانش ابری
موضوعات مرتبط با این مقاله مسیریابی، اینترنت اشیاء، مدیریت زنجیره تامین، شهرهای هوشمند
کد محصول P12335
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

فصل 1: مقدمه

فصل 2: آثار مرتبط

فصل 3: روش شناسی

فصل 4: نتایج و بحث

تحلیل صحت سامانه ی DPSTT

سناریوی 1

سناریوی 2

تحلیل مقایسه ای میان DVRACRO پیشنهادی و الگوریتم موجود بر مبنای زمان اجرا

فصل 5: نتیجه گیری

  

بخشی از پاورپوینت

تحلیل مقایسه ای میان DVRACRO پیشنهادی و الگوریتم موجود بر مبنای زمان اجرا

بر اساس شکل زیر، روشن و آشکار است که الگوریتم مسیریابی وسایل نقلیه ی DVRACRO پیشنهادی ما در مقایسه با الگوریتم حریصانه و راهبرد تخصیص تصادفی عملکرد بهتری دارد چون رویکرد توزیعی ما با مجموعه ای از عامل ها (کارگزارها) به طور کامل از رویکرد اجرای موازی بهره می گیرد که بهترین پاسخ بهینه را در کم ترین زمان ممکن و از طریق اجرای فرایند به شکل موازی جست وجو و پیدا می کند در حالی که دیگر رویکردهای موجود ازجمله تخصیص تصادفی و رویکرد حریصانه از رویکرد اجرای ترتیبی پیروی می کنند که زمان اجرا و حافظه ی CPU بیش-تری مصرف می کنند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.