مقاله پاورپوینت تاثیر سیستم های فتوولتاییک مرتبط با شبکه بر پایداری ولتاژ شبکه های توزیع تونسی

مقاله پاورپوینت تاثیر سیستم های فتوولتاییک مرتبط با شبکه بر پایداری ولتاژ شبکه های توزیع تونسی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله Impact of grid-tied photovoltaic systems on voltage stability of tunisian distribution networks using dynamic reactive power control
عنوان فارسی مقاله تاثیر سیستم های فتوولتاییک مرتبط با شبکه بر پایداری ولتاژ شبکه های توزیع تونسی با استفاده از کنترل توان راکتیو دینامیک
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 23 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر 6 صفحه 
تعداد صفحات دارای جدول  ندارد
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی برق
گرایش های مرتبط با این مقاله مهندسی کنترل، مهندسی الکترونیک، سیستم های قدرت
موضوعات مرتبط با این مقاله سیستم های فتوولتاییک، ولتاژ، شبکه های توزیع، کنترل توان راکتیو
کد محصول P12340
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

فصل 1-مقدمه

فصل 2- سیستم فتوولتاییک مرتبط با شبکه

فصل۳- آنالیز عددی

فصل 3- بخش اول: توصیف سیستم

فصل 3- بخش دوم: آنالیز ولتاژ حالت پایا

فصل۳- بخش سوم: نتایج شبیه سازی برای کیفیت توان

فصل ۴- بحث

فصل ۵- نتیجه گیری

  

بخشی از پاورپوینت

بخش سوم: قسمت چهارم:‌ شبیه سازی STATCOM با شبکه انتقال در مدت اتصال-کوتاه

ولتاژها در شین های PVPP ها و باس خطادار ‘52’ با STATCOM در سرتاسر آنالیز اتصال-کوتاه، به ترتیب در شکلهای زیر نشان داده شده است. واضح است که جبران var استاتیک توانسته افت ناگهانی ولتاژ را هم در شین های PVPP ها و هم در باس خطادار ۵۲ کنترل نماید. علاوه بر این، افزایش ولتاژ در شین که نقطه اتصال STATCOM می باشد، زیادتر است. رفتار دینامیکی STATCOM ولتاژهای شبکه را تحت تاثیر قرار می دهد، اما این اثر مخرب نیست و بلافاصله پس از رفع خطا می باشد.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.