مقاله پاورپوینت رابطه بین قدرت اسپرینت و عملکرد تایم تریل جاده در پارا دوچرخه سواران حرفه ای

مقاله پاورپوینت رابطه بین قدرت اسپرینت و عملکرد تایم تریل جاده در پارا دوچرخه سواران حرفه ای
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله The relation between sprint power and road time trial performance in elite para-cyclists
عنوان فارسی مقاله
رابطه بین قدرت اسپرینت (توان سرعت ) و عملکرد تایم تریل جاده در پارا دوچرخه سواران حرفه ای (نخبه)
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 23 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر 1 صفحه 
تعداد صفحات دارای جدول 2 صفحه
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله تربیت بدنی
گرایش های مرتبط با این مقاله فیزیولوژی فعالیت بدنی و تندرستی
کد محصول P12347
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

فصل 1- معرفی

فصل 2-روش ها

شرکت کنندگان

عملکرد تایم تریل

توان اسپرینت (سرعت)

متغیرهای مداخله گر احتمالی

تحلیل اطلاعات

مدل های رگرسیون اصلی

تحلیل ثانویه

نوع معلولیت و نوع دوچرخه

فصل 3- نتایج

مدل های رگرسیون اصلی

تحلیل ثانویه

فصل 4- بحث و گفت و گو

محدودیت ها

فصل 5- نتیجه گیری

  

بخشی از پاورپوینت

مدل های رگرسیون اصلی

فقط ورزشکارانی که دارای اطلاعات در زمینه توان اسپرینت و عملکرد تایم تریل بودند در دو گروه زیر در تحلیل ها گنجانده شدند. 1) دوچرخه سواران رکابزن با پا: دوچرخه معمولی و سه چرخه، و 2)دوچرخه سواران رکابزن با دست: دوچرخه دستی در حالت خوابیده و در حالت زانوزده. تحلیل رگرسیون چند سطحی برای تعیین ارتباط بین خروجی توان اسپرینت (متغیر مستقل) و عملکرد تایم تریل (متغیر وابسته) انجام گرفت. هر مدل برای هر گروه دارای دو سطح بود: 1) مسابقه و 2) ورزشکار. مدل های خام ارائه شدند و مدل های تعدیل شده نیز طبق روش زیر ایجاد شدند. ابتدا، مسافت تایم تریل به هر مدل اضافه شد تا ارزیابی شود آیا آن دارای تاثیر قابل توجهی بر خروجی تایم تریل می باشد یا خیر، و اگر دارای تاثیر قابل توجهی بود، به عنوان یک متغیر کمکی به مدل اضافه می شد. ثانیا، نوع دوچرخه، جنسیت، سن، ساعت های تمرین، وزن بدن و نوع معلولیت بطور جداگانه به مدل ها اضافه شدند تا اثرات مداخله گر احتمالی آنها بر ارتباط بین توان اسپرینت و عملکرد تایم تریل مورد مطالعه قرار بگیرد. برای گروه دوچرخه سواران رکابزن با پا، نوع معلولیت تحت عنوان دو متغیر ساختگی CO و MR در برابر گروه معلولیت MR به عنوان متغیر مرجع گنجانده شدند. برای گروه دوچرخه سواری رکابزن با دست نوع معلولیت به عنوان یک متغیر دو حالتی گنجانده شد. اگر بعد از افزودن یکی از متغیر های مداخله گر احتمالی، β خروجی توان اسپرینت (سرعت) بیشتر از 10 درصد تغییر می کرد، این متغیر به عنوان مداخله گر شناسایی شده و به مدل رگرسیون نهایی اضافه می شد.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.