مقاله پاورپوینت بدتنظیمی هیجان در کودکان دچار اوتیسم

مقاله پاورپوینت بدتنظیمی هیجان در کودکان دچار اوتیسم
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله Emotion dysregulation in children with autism: A multimethod investigation of the role of child and parent factors
عنوان فارسی مقاله بدتنظیمی هیجان در کودکان دچار اوتیسم: یک بررسی چندروشی از نقش عوامل کودک و والدین
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 21 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر  ندارد
تعداد صفحات دارای جدول 2 صفحه 
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله پزشکی، روانشناسی
گرایش های مرتبط با این مقاله روانشناسی رشد، روانپزشکی، مغز و اعصاب، روانشناسی بالینی کودک و نوجوان
موضوعات مرتبط با این مقاله اوتیسم
کد محصول P12351
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

فصل 1: مقدمه
فصل 2: روش ها
2-1 شرکت کنندگان
2-2 مقیاس ها
2-2-1 پیامد 1: بدتنظیمی هیجان مشاهده شده
2-2-2 پیامد 2: گزارش والدین درباره بدتنظیمی هیجان کودک
2-3 عوامل کودک
2-3-1 نشانه شناسی اوتیسم
2-3-2 کنترل بازداری
2-4 عوامل والدین
2-4-1 استرس والدین
2-4-2 فرزندپروری ذهن آگاهانه
2-4-3 متغیرهای کنترل
2-5 رویه ها
2-6 تحلیل داده
فصل 3: نتایج
3-1 میزان بدتنظیمی هیجان در وظیفه استیصال
3-2 همبستگی های دومتغیره در میان متغیرها
3-3 رگرسیون سلسله مراتبی
3-4 تحلیل تعدیل گری
فصل 4: بحث و دلالت ها

  

بخشی از پاورپوینت

تحلیل داده

همبستگی های رو (rho) اسپرمن نخست محاسبه شدند تا ارتباطات دومتغیره میان خصوصیات والدین و فرزند (یعنی SRS-CI، SRS-RIRB، بازداری BRIEF ، BMPS، استرس DASS)، و بدتنظیمی هیجانِ مشاهده شده و گزارش شده توسط والدین (پرسش پژوهشی 1) سنجیده شود. هم خطی چندگانه ی متغیرهای پیش بینی کننده از طریق بررسی همبستگی میان عوامل والدین و فرزند لحاظ شدند. دو رگرسیون خطی انجام شد تا ارزیابی شود که آیا متغیرهای سطح کودک و سطح والدین، بدتنظیمی هیجان مشاهده شده و بدتنظیمی هیجان گزارش شده توسط والدین را به ترتیب پیش بینی می کنند یا خیر (پرسش پژوهشی 2). سن کودک و بهره ی هوشی در گام نخست از هر رگرسیون واردسازی شدند، و آنگاه متغیرهای کودک و والدین در گام دوم واردسازی شدند. ماکروی PROCESS برای این منظور مورد استفاده قرار گرفت که این موضوع را ارزیابی کند که آیا استرس والدین و فرزندپروری ذهن-آگاهانه رابطه ی میان عوامل سطح کودک (آنانی که به طور معنی داری با پیامدهای بدتنظیمی هیجان مرتبط بودند) و هر دو مقیاس بدتنظیمی هیجان (پرسش پژوهشی 3) را تعدیل می کنند یا خیر.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.