مقاله پاورپوینت یک مسیر میانجی از هوش هیجانی تا استفاده مشکل ساز از رسانه های اجتماعی در نوجوانان

مقاله پاورپوینت یک مسیر میانجی از هوش هیجانی تا استفاده مشکل ساز از رسانه های اجتماعی در نوجوانان
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله A mediated path from emotional intelligence to problematic social media use in adolescents: The serial mediation of perceived stress and depressive symptoms
عنوان فارسی مقاله یک مسیر میانجی از هوش هیجانی تا استفاده مشکل ساز از رسانه های اجتماعی در نوجوانان: میانجی گری ترتیبی استرس ادراک شده و علائم افسردگی
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 20 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر 1 صفحه 
تعداد صفحات دارای جدول 2 صفحه
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله روانشناسی
گرایش های مرتبط با این مقاله روانشناسی بالینی، روانشناسی بالینی کودک و نوجوان
موضوعات مرتبط با این مقاله هوش هیجانی، رسانه های اجتماعی، استرس، افسردگی 
کد محصول P12356
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

فصل 1- مقدمه

فصل 2- روش ها

فصل 3- نتایج

فصل 4- بحث

فصل5- نتیجه گیری

  

بخشی از پاورپوینت

نتایج

بر اساس فرضیه 1، مشاهده شد که هوش هیجانی و علائم افسردگی ارتباط معکوس و قابل توجهی باهم دارند بدین معنا که هر چه هوش هیجانی افراد کمتر باشد، سطوح استرس ادراک شده، علائم افسردگی و استفاده مشکل ساز از شبکه های اجتماعی در آن ها بیشتر خواهد بود. علاوه بر این، مشاهده شد که بین استرس ادراک شده، علائم افسردگی و استفاده مشکل ساز از شبکه های اجتماعی نیز ارتباط معناداری وجود دارد. به طور مشابه، علائم افسردگی به صورت مثبت و قابل توجهی با استفاده مشکل ساز از شبکه های اجتماعی در ارتباط است. در نتیجه، می توان علائم افسردگی را تا حدی واسطه میان ارتباط هوش هیجانی و استفاده مشکل ساز از شبکه های اجتماعی دانست.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.