مقاله پاورپوینت تأثیر روانی پاندمی کووید-19 در میان زنان تحت مراقبت های ناباروری

مقاله پاورپوینت تأثیر روانی پاندمی کووید-19 در میان زنان تحت مراقبت های ناباروری
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله Psychological effect of COVID-19 pandemic among women undergoing infertility care, a French cohort − PsyCovART Psychological effect of COVID-19: PsyCovART
عنوان فارسی مقاله تأثیر روانی پاندمی کووید-19 در میان زنان تحت مراقبت های ناباروری، یک گروه فرانسوی – تأثیر روانی PsyCovART ویروس کووید 19: PsyCovART
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 18 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر 1 صفحه 
تعداد صفحات دارای جدول 3 صفحه 
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله پزشکی، روانشناسی
گرایش های مرتبط با این مقاله
روانشناسی عمومی، روانپزشکی، جراحی زنان و زایمان، اپیدمیولوژی
موضوعات مرتبط با این مقاله کووید-19، ناباروری
کد محصول P12358
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

فصل 1 – مقدمه

فصل 2 – مواد و روش ها

فصل 3 – آنالیز و تحلیل آماری

فصل 4 – نتایج

فصل 5 – بحث و گفتمان

فصل 6 – نتیجه گیری

  

بخشی از پاورپوینت

مواد و روش ها

در این مطالعه یک نظرسنجی آنلاین از طریق ایمیل انجام گرفت. و زنانی که تحت مراقبت ها و درمان ناباروری بودند از طریق ایمیل به این مطالعه و نظرسنجی دعوت شدند. در این نظرسنجی از سابقه و پیش زمینه ی بیمار و مشخصات فردی او سوال شد. مدت ناباروری و درمان هایی که انجام گرفته نیز مورد بررسی قرار گرفتند. مطابق با پاندمی کووید 19 یک سری سوالات مشخص از افراد پرسیده شد:

“آیا پاندمی کووید 19 مانع ملاقات شما با پزشکتان یا رفتن به بیمارستان شد؟”، “درمقایسه با دوره ی قبل از قرنطینه استرس و فشارروانی خود را چگونه ارزیابی کردید؟”، “در زمان شروع قرنطینه شما در چه مرحله ای از درمان ART خود قرار داشتید؟”، “در طول مدت شیوع کووید 19 آیا شخصا به توقف درمان ART خود فکر کردید؟، “آیا در طول مدت قرنطینه متوجه هیچ گونه تغییری در روابط خود شدید؟.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.