مقاله پاورپوینت تغییر مسیر سیگنال دهی انسولین ناشی از هیپرانسولینمی در عضله موش های تغذیه شده

مقاله پاورپوینت تغییر مسیر سیگنال دهی انسولین ناشی از هیپرانسولینمی در عضله موش های تغذیه شده
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله Hyperinsulinemia Induced Altered Insulin Signaling Pathway in Muscle of High Fat- and Carbohydrate-Fed Rats: Effect of Exercise
عنوان فارسی مقاله تغییر مسیر سیگنال دهی انسولین ناشی از هیپرانسولینمی در عضله موش های تغذیه شده با چربی و کربوهیدرات بالا: تاثیر ورزش
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 18 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر 1 صفحه 
تعداد صفحات دارای جدول 1 صفحه
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله پزشکی
گرایش های مرتبط با این مقاله غدد و متابولیسم یا اندوکرینولوژی
موضوعات مرتبط با این مقاله کربوهیدرات، انسولین 
کد محصول P12364
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

 

فصل 1: مقدمه
فصل 2: موضوعات و روشها
فصل 3: نتایج
فصل 4: بحث
فصل 5: نتیجه گیری

  

بخشی از پاورپوینت

موضوعات و روشها

تمام روندها و مراحل مراقبت از حیوانات طبق توصیه‌های ارائه شده در راهنمای مراقبت انجام شد و استفاده از حیوانات آزمایشگاهی توسط کمیته کنترل و نظارت بر آزمایش‌ها بر روی حیوانات (CPCSEA) دولت هند و همچنین کمیته اخلاق بنیاد تحقیقات MIMS مورد تایید قرار گرفت. نوع موش های مورد استفاده، رژیم غذایی و روش های تخمین وزن بدن، گلوکز خون و سطح انسولین کل طبق تعریف Joseph و همکاران (21-23) بود. موشهای نر بالغ Wistar ، از موسسه علوم و فن آوری پزشکی Sree Chitra Tirunal، Thiruvananthapuram، Kerala، خریداری شدند و برای همه آزمایش‌ها مورد استفاده قرار گرفتند. خوراک پر کربوهیدرات و پرچرب گروه کنترل از کرالا، مانوتی، علوم دامی کرالا، دانشگاه دامپزشکی، بخش تغذیه حیوانات خریداری شد و شامل 18.6 % پروتئین، 44.2 % کربوهیدرات و 6.2 % چربی برای گروه کنترل بود. رژیم های پرچرب، حاوی درصد کالری 18 % پروتئین، 24 % کربوهیدرات و 58 % چربی، و رژیم های پر کربوهیدرات، 21.8 % پروتئین، 75.6 % کربوهیدرات و 2.5 % چربی است.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.