مقاله پاورپوینت نوآوری محصول در شرکت های کارآفرینی

مقاله پاورپوینت نوآوری محصول در شرکت های کارآفرینی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله Product innovation in entrepreneurial firms: How business model design influences disruptive and adoptive innovation
عنوان فارسی مقاله نوآوری محصول در شرکت های کارآفرینی: چگونه طراحی مدل کسب و کار بر نوآوری مخرب و سازگار تأثیر می گذارد
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 25 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر ندارد
تعداد صفحات دارای جدول 6 صفحه 
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مدیریت
گرایش های مرتبط با این مقاله کارآفرینی، مدیریت کسب و کار، نوآوری تکنولوژی
موضوعات مرتبط با این مقاله نوآوری محصول
کد محصول P12365
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

فصل 1 – مقدمه
فصل 2 – زمینه تئوری و توسعه فرضیه‌ها
فصل3 – روش تحقیق
فصل 4 – تجزیه و تحلیل و نتایج
فصل 5 – بحث و نتیجه‌گیری

  

بخشی از پاورپوینت
زمینه تئوری و توسعه فرضیه‌ها
دیدگاه مبتنی بر منابع فرض می‌کند که مزیت رقابتی پایدار یک شرکت از منابعی ناشی می‌شود که نادر؛ با ارزش؛ تکثیر یا تقلید از آن دشوار یا غیر ممکن می‌باشد و جایگزین کردنش سخت است.
دو جریان اصلی مرتبط با مکانیزم‌های اصلی وجود دارد. یکی این است که طراحی مدل کسب‌وکار به شرکت‌های کارآفرینی کمک می‌کند تا ایجاد ارزش کلی خود را برای همه ذینفعان از طریق کاهش هزینه‌های عملیاتی افزایش دهند. دیگری این است که طراحی مدل کسب‌وکار شرکت‌ها را قادر می‌سازد تا قابلیت‌های خود را متناسب با ارزش‌های مورد نظر مدل‌های کسب‌وکار خود شکل داده و توسعه دهند.
دیدگاه مبتنی بر منابع یک پایه نظری برای توضیح چگونگی استقرار و جمع‌آوری مجموعه‌ای از منابع برای دستیابی به مزیت رقابتی توسط شرکت‌ها فراهم می‌کند. به عنوان مثال منابع (‏به عنوان مثال فناوری بلاک‌چین) ‏شرکت‌های کارآفرینی را قادر به تولید محصولات جدید برای بازار می‌کند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.