مقاله پاورپوینت مکانیزم احتمالی تمرین و فعالیت بدنی توام با عصاره های طبیعی

مقاله پاورپوینت مکانیزم احتمالی تمرین و فعالیت بدنی توام با عصاره های طبیعی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله The Potential Mechanism of Exercise Combined with Natural Extracts to Prevent and Treat Postmenopausal Osteoporosis
عنوان فارسی مقاله مکانیزم احتمالی تمرین و فعالیت بدنی توام با عصاره های طبیعی به منظور پیشگیری و درمان پوکی استخوان پس از یائسگی
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 16 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر ندارد
تعداد صفحات دارای جدول ندارد
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله تربیت بدنی، پزشکی
گرایش های مرتبط با این مقاله علوم تغذیه، فیزیولوژی فعالیت بدنی و تندرستی، استخوان پزشکی
موضوعات مرتبط با این مقاله پوکی استخوان
کد محصول P12368
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

فصل 1- مقدمه
فصل 2- مکانیزم شکل گیری پوکی استخوان بعد از یائسگی
فصل 3- نتیجه گیری

  

بخشی از پاورپوینت

مکانیزم شکل گیری پوکی استخوان بعد از یائسگی

استخوان اندامیست که چندین کارکرد دارد و درحال تغییر است. می تواند از فعالیت سیستم حرکتی حمایت و پشتیبانی کند و همچنین تعادل متابولیک مواد معدنی مثل کلسیم و فسفات را حفظ کند. بافت استخوان دائما باید تخریب و بازسازی شود تا تعادل حیاتی و هم ایستایی ریزمحیط استخوان و برآورده کردن نیازهای فعالیت بدنی محقق شوند. این عمل بازتنیدگی استخوان نام دارد. همچنین می توان گفت که بازتنیدگی استخوان عمدتا از طریق استئوکلاست ها (استخوان کاه ها) (OC)، استئوبلاست ها (استخوان سازها) (OB)، و استئوسیت ها (سلول های استخوانی) در حفره ی بازتنیدگی استخوان کامل می شود. استئوکلاست ها به سطح ماتریس استخوان برای بازجذب استخوان می چسبند. طیفی از فاکتورهای رشد در ماتریس استخوان رها می شوند. استئوبلاست ها متفاوت از سلول های بنیادی مزانشیمی مغز استخوان هستند و سلول های کارکردی اصلی تشکیل استخوان می باشند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.