مقاله پاورپوینت معماری امنیتی یکپارچه مبتنی بر AI، بلاک چین و SDN برای شبکه IOT سیستم های فیزیکی سایبری

مقاله پاورپوینت معماری امنیتی یکپارچه مبتنی بر AI، بلاک چین و SDN برای شبکه IOT سیستم های فیزیکی سایبری
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله AI-empowered, blockchain and SDN integrated security architecture for IoT network of cyber physical systems
عنوان فارسی مقاله معماری امنیتی یکپارچه مبتنی بر AI، بلاک چین و SDN برای شبکه IOT سیستم های فیزیکی سایبری
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 22 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر 4 صفحه 
تعداد صفحات دارای جدول ندارد
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی کامپیوتر، مهندسی فناوری اطلاعات
گرایش های مرتبط با این مقاله معماری سیستم های کامپیوتری، امنیت اطلاعات، اینترنت و شبکه های گسترده، شبکه های کامپیوتری، هوش مصنوعی
موضوعات مرتبط با این مقاله بلاک چین، اینترنت اشیا، شبکه نرم افزار محور
کد محصول P12370
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

۱. مقدمه
۲. بررسی ادبیات
۳. مدل سیستم پیشنهادی
۴. آزمایش ها و نتایج
۵. نتیجه گیری و تحقیقات آینده

  

بخشی از پاورپوینت
مدل سیستم پیشنهادی
ما بلاک چین مبتنی بر IOT و ساختار خوشه ای SDN را برای مدیریت شبکه توزیع شده IOT پیاده سازی کردیم. شکل زیر معماری سطح بالای مدل پیشنهادی ما را نشان می دهد. معماری پیشنهادی دو هدف اصلی دارد: بهبود امنیت ارتباطی برای دستگاه های IOT و بهینه سازی مصرف انرژی آنها برای افزایش طول عمر آنها.
در این مدل، معماری بزرگ SDN را برای اینترنت اشیا در حوزه های مختلف سازماندهی کردیم. هر خوشه به یک دامنه SDN اشاره می کند. کنترل کننده SDN نیز نقش سرخوشه را در هر دامنه SDN دارد. ذخیره سازی ابری نیز بخشی از مدل پیشنهادی است. این مدل اتصال P2P را برای دستگاه های IOT در یک دامنه خوشه ای و همچنین برای کنترل کننده SDN بلاک چین حفظ می کند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.