مقاله پاورپوینت بررسی مسائل و راهکارهای امنیتی در اینترنت اشیا (IoT)

مقاله پاورپوینت بررسی مسائل و راهکارهای امنیتی در اینترنت اشیا (IoT)
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله Study of security issues and solutions in Internet of Things (IoT)
عنوان فارسی مقاله بررسی مسائل و راهکارهای امنیتی در اینترنت اشیا (IoT)
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 19 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر 2 صفحه 
تعداد صفحات دارای جدول 1صفحه 
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی کامپیوتر، فناوری اطلاعات
گرایش های مرتبط با این مقاله اینترنت و شبکه های گسترده، امنیت اطلاعات، شبکه های کامپیوتری
موضوعات مرتبط با این مقاله اینترنت اشیا
کد محصول P12401
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

فصل 1: مقدمه
فصل 2: مسائل، چالش ها و ملاحظات امنیتی
فصل 3: راه حل هایی برای امنیت IoT
فصل 4: سازماندهی چرخه توسعه حفاظت از دستگاه های IoT
فصل 5: بحث
فصل 6: نتیجه گیری

  

بخشی از پاورپوینت
مسائل، چالش ها و ملاحظات امنیتی
در روزهای اخیر، IoT در نتیجه افزایش روزافزون محصولات کامپیوتری، جذبه قابل توجهی کسب کرده است. با این وجود، حفاظت به یکی از مسائل مهم اینترنت اشیا و سوال اصلی مطرح شده توسط سرمایه گذاران مختلف اینترنت اشیا مربوط می شود و همچنین توانایی به تاخیر انداختن در پذیرش آن را حفظ می کند. امنیت یکی از ویژگیهای مهم سیستم IoT است که به اقدامات ایمنی منحصر به فردی مربوط می شود. عوامل کلیدی راهنمای IoT عبارتند از فن آوری‌های نرم‌افزاری و شبکه‌های حسگر مورد استفاده در ارتباطات تجهیزات، راه‌حل‌های دستگاه‌های هوشمند و فن آوری تلفن همراه. علاوه بر این، نوآوری های اینترنت اشیا در نتیجه چارچوب های حفاظتی متعارف خود، با توجه به معماری برنامه، یعنی انرژی محدود یا استفاده گسترده از دستگاه های هوشمند، هرگز به صراحت اعمال نخواهد شد و مشکلاتی را در خصوص تغییرپذیری و مقیاس پذیری ایجاد خواهد کرد.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.