مقاله پاورپوینت مدلی مکانیکی برای پیش بینی مقاومت برشی تیرهای بتنی مسلح لاغر و غیر لاغر آسیب دیده

مقاله پاورپوینت مدلی مکانیکی برای پیش بینی مقاومت برشی تیرهای بتنی مسلح لاغر و غیر لاغر آسیب دیده
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله Mechanical model for the shear strength prediction of corrosion-damaged reinforced concrete slender and non slender beams
عنوان فارسی مقاله مدلی مکانیکی برای پیش بینی مقاومت برشی تیرهای بتنی مسلح لاغر و غیر لاغر آسیب دیده بر اثرخوردگی
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 19 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر 1 صفحه 
تعداد صفحات دارای جدول 3 صفحه 
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی عمران
گرایش های مرتبط با این مقاله سازه، زلزله، مدیریت ساخت
موضوعات مرتبط با این مقاله بتن، بتن مسلح
کد محصول P12403
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

فصل 1- مقدمه
فصل 2- تأثیرات سازه ای ایجاد شده با خوردگی آرماتور
فصل 3- مدل ظرفیت فشار خرپا (CCCM)
فصل 4- ابعاد مرتبطی که هنگام استفاده از CCCM باید برای تیرهای با آسیب ناشی از خوردگی در نظر گرفته شود
فصل 5- تأیید آزمایشی
فصل 6- نتیجه گیری

  

بخشی از پاورپوینت
تأثیرات سازه ای ایجاد شده با خوردگی آرماتور
تأثیرخوردگی آرماتور بر روی عملکرد تیرهای بتنی هم از طریق افزایش انحناها و پهنای ترک در بار مفید، و هم از طریق کاهش مقاومت بار نهایی رخ می دهد. از میان تأثیرات ایجاد شده با خوردگی آرماتور می توان به تغییر مد شکست در تیرهای بتنی و تغییر مقاومت و شکل پذیری سازه در وضعیت نهایی، تغییر ویژگی های اتصال بین بتن و فولاد (که خیلی مهم است) و در نتیجه کاهش ظرفیت مهار اشاره کرد. پیشرفت خوردگی ناشی از رکاب ها نیز باعث پوسته پوسته شدن پوشش بتنی و در نتیجه کاهش بخش بتنی تیر می شود. میزان آسیب بتن در اصل به فاصله گذاری رکاب و فاصلۀ پوشش بستگی دارد (به شکل زیر مراجعه کنید).

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.