مقاله پاورپوینت اثر پیش بینانه هیجانات روانی منفی اضطراب و افسردگی بر پیش آگهی ضعیف بیماران CHD با کاشت استنت

مقاله پاورپوینت اثر پیش بینانه هیجانات روانی منفی اضطراب و افسردگی بر پیش آگهی ضعیف بیماران CHD با کاشت استنت
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله The Predictive Effect of Negative Psychological Emotions of Anxiety and Depression on the Poor Prognosis of CHD Patients with Stent Implantation and the Improvement of Clinical Intervention Measures
عنوان فارسی مقاله اثر پیش بینانه هیجانات روانی منفی اضطراب و افسردگی بر پیش آگهی ضعیف بیماران CHD با کاشت استنت و بهبود اقدامات مداخله بالینی
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 15 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر ندارد
تعداد صفحات دارای جدول 1 صفحه
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله روانشناسی، پزشکی
گرایش های مرتبط با این مقاله روانشناسی بالینی، قلب و عروق، روانپزشکی
موضوعات مرتبط با این مقاله اضطراب و افسردگی
کد محصول P12405
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

فصل اول: مقدمه
فصل دوم: بیماران و روشها
فصل سوم: نتایج
فصل چهارم: بحث

  

بخشی از پاورپوینت
نتایج
در مقایسه با بیماران بدون MACE، بیماران مبتلا به MACE اضطراب بیشتر(56.25% در مقابل 30.63%)، افسردگی (62.5% در مقابل 22.88%، P <0:01)، اضطراب همراه با افسردگی (46.88% در مقابل 15.50%، P <0:01)، و سابقه فشار خون بالایی (71.8٪ در مقابل 39.11٪، P <0:01) داشتند. از طریق تحلیل رگرسیون خطر متناسب کاکس، مشخص شد که خطر MACE در بیماران مضطرب بیشتر از بیماران غیرمضطرب است. این نشان داد که اضطراب یک پیش‌بینی‌کننده مستقل برای بروز تجمعی MACE است. همچنین مشخص شد که خطر ابتلا به MACE در بیماران مضطرب و افسرده بطور قابل توجهی بالاتر از افراد فاقد اضطراب و افسردگی بود. پس از غربالگری، مشخص شد که اضطراب همراه با افسردگی می‌تواند پیش بینی کننده بروز MACE باشد. خطر MACE در بیماران مبتلا به اضطراب و افسردگی 702/3 برابر نسبت به بیماران فاقد اضطراب و افسردگی بیشتر بود. از طریق تحلیل رگرسیون کاکس، مشخص شد که خطر MACE در بیماران مضطرب و افسرده 793/2 برابر نسبت به بیماران بدون اضطراب و افسردگی بیشتر بود (95% CI 0.914~8.526) اما از نظر آماری معنی دار نبود. از نتایج فوق، می‌توان مشاهده کرد که اضطراب به تنهایی خطر ابتلا به MACE را افزایش نمی‌دهد، در حالیکه افسردگی یا اضطراب همراه با افسردگی خطر ابتلا به MACE را افزایش می‌دهد.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.