مقاله پاورپوینت ارزیابی جنبه های امنیتی شبکه های حسگر بی سیم

مقاله پاورپوینت ارزیابی جنبه های امنیتی شبکه های حسگر بی سیم
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله
Evaluation of Security Aspects of Wireless Sensor Networks
عنوان فارسی مقاله ارزیابی جنبه های امنیتی شبکه های حسگر بی سیم
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 22 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر 6 صفحه 
تعداد صفحات دارای جدول 2 صفحه 
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی کامپیوتر، فناوری اطلاعات
گرایش های مرتبط با این مقاله
امنیت اطلاعات، شبکه های کامپیوتری
موضوعات مرتبط با این مقاله شبکه های حسگر بی سیم
کد محصول P12456
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

فصل 1: مقدمه
فصل 2: کاربردهای WSNها
فصل 3: امنیت در شبکه‌های حسگر بی‌سیم
فصل 4: کارهای مرتبط
فصل 5: معیارهای پیشنهاد شده
فصل 6: نتیجه‌گیری

  

بخشی از پاورپوینت
کارهای مرتبط
Yuxin Liu و همکارانش طرحی به نام اعتماد فعال را پیشنهاد می‌دهند که به مقابله با پدیده‌ای در WSNها به نام حمله سیاه‌چاله‌ای کمک می‌کند. در این حمله مهاجم به یک گره حمله می‌کند و آن را به خطر می‌اندازد. در طرح اعتماد فعال، چند مسیر شناسایی مورد استفاده قرار می‌گیرند. نتایج نشان می‌دهد که اعتماد فعال می‌تواند گره‌های سیاه (گره‌های بد) را فقط در چند دور شناسایی، به طور سریع شناسایی کند. برای ایجاد مسیرها، فقط انرژی باقیمانده گره‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد، که منجر به کاهش قابل توجه در انرژی مصرف شده و همچنین طول عمر خود شبکه می‌شود. نمودار زیر تغییر مصرف انرژی برای 1، 2 و 3 دور شناسایی در یک شبکه با شعاع 400 متر و 400 گره سیاه در بین کل 1000 گره را نشان می‌دهد.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.