پاورپویت آماده مدیریت فناوری اطلاعات
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله
Challenges of Cloud-ERP Adoptions in SMEs
عنوان فارسی مقاله چالش های پذیرش ERP ابری در کسب و کارهای کوچک و متوسط
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 18 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر 3 صفحه 
تعداد صفحات دارای جدول  ندارد
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مدیریت، مهندسی کامپیوتر
گرایش های مرتبط با این مقاله مدیریت کسب و کار، رایانش ابری، مدیریت فناوری اطلاعات، مدیریت سازمان های دولتی
موضوعات مرتبط با این مقاله ERP
کد محصول P12478
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

فصل 1: مقدمه
فصل 2: روش شناسی پژوهشی
فصل 3: نگاهی اجمالی بر مقاله ها
فصل 4: یافته ها
مرحله ی 1 – مرحله ی منشورنویسی پروژه
مرحله ی 2 – مرحله ی پروژه
مرحله ی 3 – مرحله ی آزمایشی
مرحله ی 4 – مرحله ی رو به جلو و رو به بالا
فصل 5: نتایج و بحث
فصل 6: نتیجه گیری

  

بخشی از پاورپوینت
مرحله ی 2 – مرحله ی پروژه
انطباق: این که چگونه نرم افزار ERP ابری با سازمان پذیرنده سازگاری و انطباق خواهد داشت یک عامل موفقیت مهم است. یکپارچه سازی: چندین مقاله ی پژوهشی موجود دلالت بر آن دارند که یکپارچه سازی داده ها یکی از چالش-های مهم در پذیرش ERP ابری در کسب وکارهای کوچک و متوسط هستند، چون ممکن است باعث مشکلات پیاده-سازی و تأخیر شود. استخراج داده: در مواردی که اطلاعات و داده ها با نام های یکسانی از یک ابر استخراج می شوند، کسب وکارهای کوچک و متوسط ممکن است یک عدم انطباق داده ها را تجربه کنند چون ممکن است برای کاربران دشوار باشد که تشخیص دهند کدام داده را برای استخراج برگزینند، امری که ممکن است منجر به سردرگمی کاربر در فرایند استخراج داده ها شود.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

پاورپویت آماده مدیریت فناوری اطلاعات
مقاله پاورپوینت مقایسه رضایت و حفظ مصرف کننده الکترونیکی شهری با روستایی

مشخصات مقاله پاورپوینت عنوان انگلیسی مقاله Does delivery service differentiation matter? Comparing rural to urban e-consumer satisfaction and retention عنوان فارسی مقاله آیا تمایز ارائه خدمات تحویل مهم است؟ مقایسه رضایت و حفظ مصرف کننده الکترونیکی شهری با روستایی فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf تعداد اسلایدها 20 اسلاید  تعداد …

پاورپوینت آماده انفورماتیک پزشکی
مقاله پاورپوینت تحلیل مدیریت ارتباط با مشتری بر روی بیماران سرپایی در یک بیمارستان بیماری های عفونی

مشخصات مقاله پاورپوینت عنوان انگلیسی مقاله Customer relationship management analysis of outpatients in a Chinese infectious disease hospital using drug-proportion recency-frequency-monetary model عنوان فارسی مقاله تحلیل مدیریت ارتباط با مشتری بر روی بیماران سرپایی در یک بیمارستان بیماری های عفونی در چین با استفاده از مدل تازگی- فراوانی- ارزش پولی …

پاورپوینت آماده اقتصاد
مقاله پاورپوینت تاثیر سازمان های بین المللی بر روی توسعه سازمانی فعالیت سرمایه گذاری

مشخصات مقاله پاورپوینت عنوان انگلیسی مقاله Impact of international organizations on the institutional development of investment activity عنوان فارسی مقاله تاثیر سازمان های بین المللی بر روی توسعه سازمانی فعالیت سرمایه گذاری فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf تعداد اسلایدها 27 اسلاید  تعداد صفحات دارای تصویر 2 صفحه  تعداد صفحات …