مقاله پاورپوینت نقش حمایت اجتماعی و تاب آوری در تاثیر سلامت روانی همه گیری COVID-19

مقاله پاورپوینت نقش حمایت اجتماعی و تاب آوری در تاثیر سلامت روانی همه گیری COVID-19
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله The role of social support and resilience in the mental health impact of the COVID-19 pandemic among healthcare workers in Spain
عنوان فارسی مقاله نقش حمایت اجتماعی و تاب آوری در تاثیر سلامت روانی همه گیری COVID-19 در میان کارکنان مراقبت‌های بهداشتی در اسپانیا
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 19 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر  ندارد
تعداد صفحات دارای جدول 7 صفحه 
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله روانشناسی – پزشکی
گرایش های مرتبط با این مقاله روانشناسی عمومی – اپیدمیولوژی – روانشناسی شناخت
موضوعات مرتبط با این مقاله سلامت روانی – COVID-19
کد محصول P12481
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

فصل 1 – مقدمه
فصل 2 – روش مطالعه
فصل 3- بحث و نتیجه گیری

  

بخشی از پاورپوینت
روش مطالعه
پاندمی کووید-19 تحولات بزرگی را در خصوص خدمات درمانی و کارکنان این حوزه در سرتاسر جهان در بر داشته است. این امر موجب شده که کادر درمان از بدو این بحران در معرض انواع ریسک های مربوط به سلامت روان قرار گیرند. تمهیدات فاصله گذاری اجتماعی و دوری از خویشاوندان به منظور اجتناب از انتقال بیماری به آنها، کادر درمان را با کمبود حمایت اجتماعی مواجه کرده است. حمایت اجتماعی نقش موثری در کاهش بسیاری از اختلالات روانی دارد.
انعطاف پذیری، توانایی فرد برای بازگشت به حالت عادی و حفظ سلامت روان، علی رغم متحمل شدن ناملایمات است.
در مطالعه، تاثیر بالقوه ی دریافت حمایت اجتماعی و انعطاف پذیری بر پیامدهای سلامت روانِ نمونه ی بزرگی از HCWها از اسپانیا را در طول بروز اولیه ی پاندمی کووید-19 بررسی شده است. این مطالعه یک پژوهش مقطعی بوده و با بسیاری از مطالعات دیگری که در این زمینه صورت گرفته همخوانی دارد.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.