مقاله پاورپوینت مطالعه تجربی رهبری، فرهنگ سازمانی، تعارض و اخلاق کاری در تعیین عملکرد کاری

مقاله پاورپوینت مطالعه تجربی رهبری، فرهنگ سازمانی، تعارض و اخلاق کاری در تعیین عملکرد کاری
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله An empirical study of leadership, organizational culture, conflict, and work ethic in determining work performance in Indonesia’s education authority
عنوان فارسی مقاله مطالعه تجربی رهبری، فرهنگ سازمانی، تعارض و اخلاق کاری در تعیین عملکرد کاری در مرجع آموزشی اندونزی
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 26 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر 2 صفحه
تعداد صفحات دارای جدول 2 صفحه 
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مدیریت
گرایش های مرتبط با این مقاله مدیریت اجرایی، مدیریت عملکرد، مدیریت منابع انسانی
موضوعات مرتبط با این مقاله فرهنگ سازمانی
کد محصول P12494
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

فصل 1. مقدمه
فصل 2. مواد و روش ها
فصل 3. نتایج
فصل 4. بحث
فصل 5. نتیجه گیری

  

بخشی از پاورپوینت

نتایج

قدم اول بررسی مدل اندازه گیری است. ارزیابی مدل اندازه گیری قابلیت اطمینان و صحت سازه ها را با آیتم های متناظر هر یک آن ها تعیین می کند. سه جنبه در تعیین پذیرفته شدن مدل اندازه گیری وجود دارد: صحت همگرایی، قابلیت اطمینان همسانی درونی، و روایی افتراقی. صحت همگرایی مقیاسی است که نشان می دهد یک معیار با معیارهای جایگزین در یک سازه مشترک همبستگی مثبت دارد. قابلیت اطمینان همسانی درونی شکلی از قابلیت اطمینان است که به منظور بررسی همسانی و پیوستگی نتایج همه ی آیتم ها در یک تست ثابت استفاده می شود، و از طرفی تعیین می کند که آیا آیتم های اندازه گیری یک سازه دارای امتیاز یکسان هستند یا خیر. روایی افتراقی است که حدی است که یک سازه را از سازه های دیگر توسط استانداردهای تجربی متمایز می کند. بارگذاری های تعاملی و معیار فورنل-لارکر(Fornell-Larcker) معمولا به منظور ارزیابی روایی افتراقی استفاده می شوند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.