مقاله پاورپوینت اثر استرس روانی بر تعامل بین استرس اکسیداتیو بزاقی و پارامترهای کلاسیک مرتبط با استرس روانی

مقاله پاورپوینت اثر استرس روانی بر تعامل بین استرس اکسیداتیو بزاقی و پارامترهای کلاسیک مرتبط با استرس روانی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله An Impact of Psychological Stress on the Interplay between Salivary Oxidative Stress and the Classic Psychological StressRelated Parameters
عنوان فارسی مقاله اثر استرس روانی بر تعامل بین استرس اکسیداتیو بزاقی و پارامترهای کلاسیک مرتبط با استرس روانی
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 22 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر 3 صفحه 
تعداد صفحات دارای جدول 1 صفحه 
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله روانشناسی
گرایش های مرتبط با این مقاله روانشناسی شناخت – روانشناسی بالینی
موضوعات مرتبط با این مقاله استرس – استرس اکسیداتیو
کد محصول P12495
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

فصل 1: مقدمه
فصل 2: مواد و روش ها
2-1 آزمودنی ها
2-2 طراحی مطالعه و مجموعه آزمون PEBL
2-3 تعیین سطح استرس روان شناختی
2-4 گردآوری نمونه و تعیین پروتئین
2-5 تحلیل های بیوشیمی
فصل 3: نتایج
فصل 4: بحث
فصل 5: نقاط قوت و محدودیت های مطالعه
فصل 6: نتیجه گیری

  

بخشی از پاورپوینت

2-6 تحلیل آماری

اندازه ی نمونه، که با استفاده از نرم افزار G-Power با مقدار a=0.05 تعیین شده بود، قدرت مطالعه در 8/0 تعیین شده بود، در حالی که اندازه ی اثر در 6/0 تعیین شده بود، بزرگ تر از 30 به دست آمد. نتایج به دست آمده از سنجش های بیوشیمی به عنوان مقادیر میانه ارائه شدند. افزون بر این، مقادیر کمینه (MIN) و بیشینه (MAX) ارائه می شوند. برای تعیین توزیع داده ها، از آزمون شاپیرو-ویلک استفاده شد. تفاوت میان مقادیر پیش و پس از آزمون، که توزیع نرمالی را نشان نداد، با استفاده از آزمون رتبه های علامت دار ویلکاکسُن (SPSS 23, IBM) مقایسه شدند، و مقادیر p کوچک تر از 05/0 از نظر آماری معنی دار در نظر گرفته شدند. برآورد اندازه ی اثر (r) بر مبنای مقادیر z به دست آمده از آزمون رتبه های علامت دار ویلکاکسن محاسبه شدند. مقادیر برآورد اندازه ی اثر (r) به صورت زیر تفسیر شدند: >0.1 ، کوچک؛ >0.3، متوسط؛ و >0.5، بزرگ. بزرگی همبستگی میان تغییرات در پارامترهای بیوشیمی مورد بررسی برحسب مقادیر Ro اسپرمن و p بیان شدند. ضرایب به دست آمده به صورت زیر در نظر گرفته شدند: قابل اغماض (0.0 – 0.1)، ضعیف (0.1 – 0.2)، متوسط (0.2 – 0.4)، نسبتاً قوی (0.4 – 0.6)، قوی (0.6 – 0.8) و بسیار قوی (>0.8) [28].

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.