مقاله پاورپوینت تاثیر بحران مالی جهانی بر دارایی های نقد شرکت ها

مقاله پاورپوینت تاثیر بحران مالی جهانی بر دارایی های نقد شرکت ها
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله The impact of the global financial crisis on corporate cash holdings: Evidence from Eastern European countries
عنوان فارسی مقاله تاثیر بحران مالی جهانی بر دارایی های نقد شرکت ها: شواهد از کشورهای اروپای شرقی
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 15 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر  ندارد
تعداد صفحات دارای جدول 1 صفحه 
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مدیریت – اقتصاد
گرایش های مرتبط با این مقاله اقتصاد مالی – مدیریت مالی – توسعه اقتصادی و برنامه ریزی – اقتصاد پولی
موضوعات مرتبط با این مقاله بحران مالی – دارایی های نقد
کد محصول P12502
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

فصل 1: مقدمه
فصل 2: جریان های نقد در کشورهای اروپای شرقی قبل و بعد از بحران مالی
فصل 3: داده ها و روش شناسی
فصل 4: نتایج رگرسیون اصلی
فصل 5: درون زایی و برآوردهای GMM
فصل 6: نتیجه گیری

  

بخشی از پاورپوینت

نتایج رگرسیون اصلی

قبل از پرداختن به تحلیل رگرسیون پنل دیتا ، دیکی فولر تعمیم یافته فیشر را برای بررسی ثابت بودن داده ها اجرا می کنیم. و مشاهده می کنیم که اکثریت متغیرها در سطح 1 % معنی دار هستند اما فقط بر اساس آزمون دیکی-فولر تعمیم یافته، DCR معنی داری قابل توجهی ندارد و عدم وجود یک مسئله چند خطی در مدل ما نشان داده می شود. بر اساس نظریه توازن، در شرکت‌هایی که هزینه‌های تحقیق و توسعه بالایی دارند، احتمال بیشتری وجود دارد که وجه نقد بیشتری نزد خود نگه دارند که این امر حاکی از تاثیر مثبت بر میزان وجه نقد است. با این وجود، تأثیر RD بر داراییهای نقد در بین زیر دوره‌ها تفاوت قابل توجهی دارد و فقط برای دوره پس از بحران حائز اهمیت است و دلیل آن جریان سرمایه نسبتاً کم و ناپایدار در این کشورها می باشد. با توجه به بالا بودن عدم تقارن اطلاعات و مشکلات مالی، انتظار می رود شرکت های کوچکتر نسبت به شرکتهای بزرگتر وجه نقد بیشتری را نزد خود نگه دارند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.