مقاله پاورپوینت ارتباط قرار گرفتن در معرض آفت کش پیرتروئید در دوران بارداری و کودکی

مقاله پاورپوینت ارتباط قرار گرفتن در معرض آفت کش پیرتروئید در دوران بارداری و کودکی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله The association of prenatal and childhood pyrethroid pesticide exposure with school-age ADHD traits
عنوان فارسی مقاله ارتباط قرار گرفتن در معرض آفت کش پیرتروئید در دوران بارداری و کودکی با صفات ADHD در سن مدرسه
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 21 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر 2 صفحه 
تعداد صفحات دارای جدول 2 صفحه 
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله روانشناسی – پزشکی – شیمی
گرایش های مرتبط با این مقاله روانشناسی رشد – مغز و اعصاب – آفت کش ها
موضوعات مرتبط با این مقاله بارداری – ADHD 
کد محصول P12503
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

فصل 1. مقدمه
فصل 2. روش ها
فصل 3. نتایج
فصل 4. بحث
فصل 5. نتیجه گیری

  

بخشی از پاورپوینت
بحث
مقاله پیش رو نخستین پژوهشی است که تأثیر قرارگیری در معرض 3-PBA در دوران بارداری و دوران کودکی بر بروز علائم ADHD در کودکان مدرسه ای و بازه زمانی حساس مواجهه با سمیت عصبی 3-PBA را بررسی کرده است.
پژوهش های پیشین در خصوص تاثیر تماس با پیرتروئیدها بر روی رشد عصبی محدود بوده و نتایج متناقضی را به همراه داشته است. تا جایی که می دانیم تنها یک پژوهش به بررسی ارتباط قرار گرفتن در معرض پیرتروئیدها قبل از تولد و بروز علائم ADHD پرداخته است. بر اساس پژوهشی از کشور دانمارک، دوبرابر شدن غلظت 3-PBA مادر با %3 امتیاز بالاتر ADHD مورد انتظار همراه بوده است که توسط چک لیست رفتار کودک برای سنین 5-2/11 (%95 CI: 00/1، 07/1) ارزیابی شده است (دالساگر و همکاران 2019)، در حالی که پژوهش ما نشانگر افزایش %7/2 نمرات ARS (%95 CI: 2/1، 0/6) در پی دوبرابر شدن غلظت 3-PBA می باشد. پژوهشی مقطعی بر روی نوجوانان 8 الی 15 ساله در ایالات متحده نشان داد که علائم بیش فعالی-تکانشی به ازای هر 10 برابر افزایش غلظت 3-PBA %50 افزایش می یابد (واگنر شومان و همکاران 2015) که معادل 5 درصد افزایش علائم به ازای 2 برابر افزایش 3- PBA می باشد.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.