مقاله پاورپوینت تاثیر سازمان های بین المللی بر روی توسعه سازمانی فعالیت سرمایه گذاری

مقاله پاورپوینت تاثیر سازمان های بین المللی بر روی توسعه سازمانی فعالیت سرمایه گذاری
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله Impact of international organizations on the institutional development of investment activity
عنوان فارسی مقاله تاثیر سازمان های بین المللی بر روی توسعه سازمانی فعالیت سرمایه گذاری
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 27 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر 2 صفحه 
تعداد صفحات دارای جدول  ندارد
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله اقتصاد – مدیریت
گرایش های مرتبط با این مقاله اقتصاد مالی – اقتصاد پولی – مدیریت مالی
موضوعات مرتبط با این مقاله توسعه سازمانی – سرمایه گذاری
کد محصول P12505
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

فصل 1 – مقدمه
فصل 2 – مرور مطالعات پیشین
فصل 3 – مواد و روشها
فصل 4 – نتایج
فصل 5 – بحث
فصل 6 – نتیجه گیری ها

  

بخشی از پاورپوینت
نتایج
یافته کلیدی مطالعه حاضر، عدم تقارن جریانات ورودی FDI است که در روندهای معین آشکار می گردد. در دوره 1990-2010 حجم FDI جهانی با یک گام تسریع شده 7 برابری افزایش یافت اما توزیع جغرافیایی آن تقریباً بدون تغییر باقی ماند. در سال های 1990 و 2010 اروپا و آمریکای شمالی به ترتیب 53 و 30 درصد از FDI را دارا بودند و آمریکای لاتین هم شاهد افزایش اندکی در جریانات ورودی FDI خود از 4 درصد به 6 درصد بود. در ضمن آفریقا در سال 2010 کمترین سهم از FDI جهانی را دارا بود.
بخش های اصلی در آفریقا و آمریکای لاتین و جزایر دریای کارائیب (LAC) به ترتیب 28 و 22 درصد از FDI را دریافت کردند که در مقایسه با کشورهای در حال توسعه در آسیا خیلی بالاتر است. البته کشورهای آسیایی بخش قابل توجهی از FDI را روانه بخش های خدمات خود می کنند. تمایل به ادغام و مالکیت (M&A) فرا مرزی در صنعت پردازش ممکن است انحصار بازار در کشورهای منفرد را شامل گردد و بنابراین منجر به توزیع بخشی نامتقارن از FDI گردد.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.