مقاله پاورپوینت تحلیل مدیریت ارتباط با مشتری بر روی بیماران سرپایی در یک بیمارستان بیماری های عفونی

مقاله پاورپوینت تحلیل مدیریت ارتباط با مشتری بر روی بیماران سرپایی در یک بیمارستان بیماری های عفونی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله Customer relationship management analysis of outpatients in a Chinese infectious disease hospital using drug-proportion recency-frequency-monetary model
عنوان فارسی مقاله تحلیل مدیریت ارتباط با مشتری بر روی بیماران سرپایی در یک بیمارستان بیماری های عفونی در چین با استفاده از مدل تازگی- فراوانی- ارزش پولی نسبت دارویی
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 15 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر ندارد
تعداد صفحات دارای جدول 2 صفحه 
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مدیریت – پزشکی
گرایش های مرتبط با این مقاله مدیریت منابع انسانی – مدیریت پروژه – انفورماتیک پزشکی
موضوعات مرتبط با این مقاله مدیریت ارتباط با مشتری – بیماری های عفونی – کشور چین
کد محصول P12514
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

فصل 1. مقدمه
فصل 2. داده ها و روش ها
فصل 3. نتایج
فصل 4. بحث
فصل 5. محدودیت ها و تحقیقات آینده
فصل 6. نتیجه گیری

  

بخشی از پاورپوینت
نتایج
در تحلیل آماری توصیفی، 171,107 عنصر داده متشکل از 93,028 عنصر برای مردان، 78,079 عنصر برای زنان، 122,116 عنصر برای اقامت محلی، و 48,991 عنصر برای محل میدانی بود. میانگین سنی 46 سال، درصد میانگین هزینۀ دارویی 80.39 %، و میانه 96.13 %، با یک توزیع چولگی منفی بود. میانگین زمان آخرین ویزیت 32.9 ماه و میانه 20 ماه بود. میانگین فراوانی ویزیت ها 13.2 بار و میانه 2 بار با یک توزیع چولگی مثبت بود، در نهایت، میانگین هزینۀ پزشکی برای هر ویزیت 641.67 یوان و میانه آن 451.02 یوان بود. میانگین درصد هزینۀ دارویی 80.33 % و میانه 96.13 % بود.
در استفاده از الگوریتم C5.0، درخت رگرسیون دسته بندی CART، الگوریتم CHAID و الگوریتم QUEST برای پیش بینی صحت مدل RFM و مدل dRFM، معلوم شد که الگوریتم C5.0 بهترین الگوریتم تصمیم گیری است و مقادیر صحت مدل های پیش بینی RFM و dRFM به ترتیب 100 % و 99.98 % بود. مدل RFM+ dRFM نیز به عنوان بهترین مدل انتخاب شد.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.