مقاله پاورپوینت مقایسه رضایت و حفظ مصرف کننده الکترونیکی شهری با روستایی

مقاله پاورپوینت مقایسه رضایت و حفظ مصرف کننده الکترونیکی شهری با روستایی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله Does delivery service differentiation matter? Comparing rural to urban e-consumer satisfaction and retention
عنوان فارسی مقاله آیا تمایز ارائه خدمات تحویل مهم است؟ مقایسه رضایت و حفظ مصرف کننده الکترونیکی شهری با روستایی
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 20 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر 1 صفحه 
تعداد صفحات دارای جدول 1 صفحه 
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مدیریت – مهندسی صنایع
گرایش های مرتبط با این مقاله تجارت الکترونیک – مدیریت بازرگانی – مدیریت فناوری اطلاعات – لجستیک و زنجیره تامین
کد محصول P12536
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

فصل 1- مقدمه
فصل 2 – پیشینه نظری
فصل 3 – پیش مطالعه
فصل 4 – فرضیه سازی و متدولوژی
فصل 5 – نتایج، گفتمان و پیامدها
فصل 6 – نتیجه گیری

  

بخشی از پاورپوینت
فرضیه سازی و متدولوژی
مدل – ServQual- کیفیت خدمات اصلی با طیفی از موقعیت های متنوع خدمات متناسب است و بعدها برای لجستیک و تکمیل خدمات منطبق شد، درحالیکه به سمت LSQ تغییر مسیر داد. وجه مشترکی که در طول رشد مدل LSQ مشخص شده تنوع در پیشنهادات خدمات لجستیک است، همانطور که تحقیق نشان داده طیفی از گزینه های خرید را می توان به قصد خرید مصرف کننده ی الکترونیکی ربط داد. پیشنهاد چندین گزینه ی ارائه ی خدمات خود یک پارامتر خدمات تحویل است که می خواهد با گروه های متفاوت مصرف کننده ها همگام شود، لذا نیازهای مختلف برآورده می شوند و به راحتی و کنترل مورد نظر، که هم راستا با ارزیابی تفاوت های احتمالی بین مردم شهری و روستایی می باشد، تبدیل می شود.
فرضیه 1: تنوع گزینه های خدمات تحویل با قصد استفاده ی مجدد از خدمات رابطه ی مثبت دارد.
ارزیابی نقش تجربه ی تحویل سفارش در بستر خرده فروشی الکترونیکی نشان دهنده ی تأثیر واسطه ی اولین تحویل روی رابطه ی بین تجربه ی خرده فروشی مصرف کننده الکترونیکی و رضایت مصرف کننده بود.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.