مقاله پاورپوینت رفتار پایدار مصرف کننده نسل هزاره سوم هندی: تعدادی شواهد و مدارک

مقاله پاورپوینت رفتار پایدار مصرف کننده نسل هزاره سوم هندی: تعدادی شواهد و مدارک
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله Sustainable consumer behaviour of Indian millennials: Some evidence
عنوان فارسی مقاله رفتار پایدار مصرف کننده نسل هزاره سوم هندی: تعدادی شواهد و مدارک
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 19 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر 1 صفحه 
تعداد صفحات دارای جدول 1 صفحه 
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مدیریت
گرایش های مرتبط با این مقاله مدیریت کسب و کار – مدیریت منابع انسانی – مدیریت استراتژیک
موضوعات مرتبط با این مقاله رفتار مصرف کننده
کد محصول P12584
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

فصل 1- پیشینه
فصل 2 – مروری برکارهای پیشین
فصل 3- چارچوب تحقیق، روش تحلیل، و داده ها
فصل 4 – یافته های کلیدی و گفتمان
فصل 5 – نتیجه گیری

  

بخشی از پاورپوینت
چارچوب تحقیق، روش تحلیل، و داده ها
این مقاله با تکیه بر مفهوم نظری چارچوب ارزش باور هنجار (VBN) تهیه شده که توسط استرن مطرح شده است، و همان چارچوب را در بستر کشور هند اعمال کرده و گسترش می دهد. این چارچوب دقیقا توضیح می دهد که زنجیره ی علّی که به تعیین رفتار منتهی می شود پنج متغیر کلیدی را دربر می گیرد: (1) ارزش های فردی (ارزش زیست گرایانه، نوع دوستانه، و خودخواهانه)، (2) جهان بینی اکولوژیکی، (3) پیامدهای نامطلوب برای اهداف مهم و ارزشمند، (4) توانایی ملموس در کاهش تهدید، و (5) هنجارهای فردی برای اقدامات حامی محیط زیست. این زنجیره ی المان های شخصیتی تقریبا پایدار و محوری به سمت باورهای متمرکزتر در رابطه با روابط انسان ها با محیط زیست، و مسئولیت فرد برای انجام اقدامات اصلاحی و سازنده در حرکت است.
چارچوب VBN در جهت مقایسه ی شاخص های متفاوت رفتار حامی محیط زیست در برابر سه چارچوب دیگر برپایه ارزش اکولوژیکی نیز مورد استفاده قرار گرفته است. این مقایسه ها نشان می دهند که VBN نسبت به سایر نظریه ها و چارچوب های متناقض واریانس بیشتری را آشکار می کند. درحالیکه چارچوب VBN در راستای ارزیابی رفتار معنادار زیست محیطی مصرف کننده محدود می باشد، مقاله حاضر با توسعه ی چارچوب از طریق گنجاندن ابعاد اجتماعی و اقتصادی رفتار پایدار مصرف کننده به سمت جلو حرکت می کند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.