مقاله پاورپوینت تحلیل منبع داده حسابداری مدیریت کامپیوتری بر اساس انبار داده و رایانش لبه موبایل

مقاله پاورپوینت تحلیل منبع داده حسابداری مدیریت کامپیوتری بر اساس انبار داده و رایانش لبه موبایل
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله Data Source Analysis of Computerized Management Accounting Based on Data Warehouse and Mobile Edge Computing
عنوان فارسی مقاله تحلیل منبع داده حسابداری مدیریت کامپیوتری بر اساس انبار داده و رایانش لبه موبایل
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 17 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر 4 صفحه 
تعداد صفحات دارای جدول  ندارد
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله کامپیوتر – حسابداری
گرایش های مرتبط با این مقاله رایانش ابری – حسابداری مدیریت
موضوعات مرتبط با این مقاله رایانش لبه
کد محصول P12699
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

۱. مقدمه
۲. تحقیقات مرتبط
۳. روش شناسی
۴. تحلیل نتایج و بحث
کارکرد عملی کامپیوتری شدن حسابداری
۵. نتیجه گیری ها

  

بخشی از پاورپوینت
کارکرد عملی کامپیوتری شدن حسابداری
کامپیوتری شده حسابداری اهمیت زیادی در شیوه مدیریت مالی شرکت دارد که به شرح زیر است: (1) اطلاعات زیادی به مدیریت ارائه می شود. از روش های پردازش کلان داده برای پردازش عمیق استفاده می شود و اطلاعات مفیدی از اطلاعات داده برای توسعه آینده شرکت ها استخراج می شود.
(2) کیفیت مدیریت مالی کسب و کار بهبود می یابد و شیوه های مالی آنها ادغام می شود. (3) ارزیابی های عملکرد اجرا می شوند. استفاده از حسابداری کامپیوتری می تواند باعث ارتقای مدیران مالی شرکت ها شود. شرکت ها باید مناسب ترین روش مدیریت عملکرد را برای توسعه خود انتخاب کنند تا کارکنان بهترین اثر انگیزشی را بدست آورند. حسابداری مدیریت که به صورت فعال کلان داده ها را در بر می گیرد، یک مرحله مهم در توسعه حسابداری است.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.