مقاله پاورپوینت ارتباط بین استراتژی های منابع انسانی و عملکرد سازمانی بر اساس کارت امتیازی متوازن

مقاله پاورپوینت ارتباط بین استراتژی های منابع انسانی و عملکرد سازمانی بر اساس کارت امتیازی متوازن
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله Relationship between human resources strategies and organizational performance based on the balanced scorecard in a public hospital in Iran: a cross-sectional study
عنوان فارسی مقاله ارتباط بین استراتژی های منابع انسانی و عملکرد سازمانی بر اساس کارت امتیازی متوازن در یک بیمارستان دولتی ایران: یک مطالعه مقطعی
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 17 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر ندارد
تعداد صفحات دارای جدول 2 صفحه
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مدیریت
گرایش های مرتبط با این مقاله مدیریت منابع انسانی – مدیریت عملکرد – مدیریت استراتژیک – مدیریت دولتی
موضوعات مرتبط با این مقاله استراتژی های منابع انسانی – عملکرد سازمانی
کد محصول P12719
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

فصل 1- مقدمه
فصل 2- روش تحقیق
فصل 3- ابزار جمع آوری داده ها
فصل 4- نتایج آماری
فصل 5- بحث
فصل 6- نتیجه گیری

  

بخشی از پاورپوینت
ابزار جمع آوری داده ها
این پژوهش شامل 2 پرسشنامه است، که توسط افراد شرکت کننده با روش خود گزارشی تکمیل شده اند. پرسشنامه اول، به سئوالات جمعیت شناختی (مانند؛ سن، جنسیت، سطح تحصیلات، سابقه کار و نوع شغل) اختصاص یافته است. پرسشنامه دوم شامل 32 سئوال بوده و با استفاده از مقیاس لیکرت 5 درجه ای تهیه شده، که نظر کارکنان را در مورد استراتژی های منابع انسانی (HRS) و عملکرد سازمانی (OP) بر اساس کارت امتیازی متوازن (BSC) ارزیابی نموده است. استراتژی های منابع انسانی (HRS)، توسط هفت بعد اعم از: مدیریت عملکرد، آموزش و توسعه کارکنان، پاداش و جبران خدمت کارکنان، استخدام ، فرصت های برابر، روابط کارکنان، و برنامه های کاری انعطاف پذیر، ارزیابی شده بود. سئوالات مربوط به عملکرد سازمانی بر اساس کارت امتیازی متوازن و دیدگاه کاپلان و نورتون (1996) توسط چهار دیدگاه؛ دیدگاه مشتری، دیدگاه مالی، دیدگاه فرآیند کسب و کار داخلی، و دیدگاه یادگیری و رشد اندازه گیری شده است. روایی این پرسشنامه که قاسمی طراح آن بوده، از طریق روایی محتوایی و پایایی آن با استفاده از ضریب آلفای کرونباخ (88/0=α) به تأیید رسید. پایایی این پرسشنامه نیز از طریق ضریب آلفای کرونباخ (94/0=α) تأیید شده است.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.