مقاله پاورپوینت اختلال کم توجهی/ بیش فعالی در بزرگسالان: یک مطالعه موردی

مقاله پاورپوینت اختلال کم توجهی/ بیش فعالی در بزرگسالان: یک مطالعه موردی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله Attention deficit/hyperactivity disorder in adults: A case study
عنوان فارسی مقاله اختلال کم توجهی/ بیش فعالی در بزرگسالان: یک مطالعه موردی
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 19 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر  ندارد
تعداد صفحات دارای جدول 1 صفحه
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله پزشکی
گرایش های مرتبط با این مقاله روانپزشکی – مغز و اعصاب
موضوعات مرتبط با این مقاله اختلال کم توجهی/ بیش فعالی
کد محصول P12737
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

 

فهرست مطالب

فصل 1- مقدمه
فصل 2- نوروپاتی ADHD
فصل 3- ارزیابی
درمان و مدیریت ADHD بزرگسال
درمان با داروی محرک
درمان با داروی غیرمحرک
درمان غیر دارویی
فصل 4- پیشگیری از سوء مصرف داروی محرک
فصل 5- مراجعه موردی بالینی
فصل 6- نتیجه گیری

  

بخشی از پاورپوینت
درمان و مدیریت ADHD بزرگسال
هدف کلی درمان بزرگسالان مبتلا به ADHD کاهش علائم پریشانی و بهبود عملکرد شغلی و اجتماعی است. که در این زمینه رویکردهای دارویی و غیر دارویی در درمان نقش بسزایی دارند. درمان دارویی برای این نوع بیماران باعث ارتقاء مثبت فعالیت های روزانه شده ورضایت زیادی در بین بیماران شده.
می توان با یافته های ارزیابی ذهنی و عینی و شدت اختلال علائم درمان را مدیریت کرد، که این کار مستلزم داروهای متعدد برای کاهش علائم است. خیلی وقت ها، ADHD با سایر اختلالات بهداشت روان رخ می دهد. در این مواقع، نتایج درمان بهینه با ترکیبات دارویی که هر اختلال را مورد هدف قرار می دهد، تکمیل می شود در صورتی که مراجعین با اختلالات خلقی، ناتوانی در تمرکز و تکمیل وظیفه را به عنوان مختل کننده ترین عوامل در نظر گیرند، قبل از درمان، اختلال خلقی ADHD باید در نظر گرفته شود.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت  

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.