مقاله پاورپوینت جهت گیری پایه هرم و عملکرد صادراتی شرکت های کوچک و متوسط ویتنامی

مقاله پاورپوینت جهت گیری پایه هرم و عملکرد صادراتی شرکت های کوچک و متوسط ویتنامی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله The base-of- the-pyramid orientation and export performance of Vietnamese small and medium enterprises
عنوان فارسی مقاله جهت گیری پایه هرم و عملکرد صادراتی شرکت های کوچک و متوسط ویتنامی
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 21 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر 2 صفحه 
تعداد صفحات دارای جدول 5 صفحه 
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مدیریت
گرایش های مرتبط با این مقاله مدیریت عملکرد – مدیریت کسب و کار – مدیریت بازاریابی و صادرات – مدیریت بازرگانی – مدیریت تکنولوژی
موضوعات مرتبط با این مقاله شرکت های کوچک و متوسط
کد محصول P13609
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

فهرست مطالب

فصل 1 – مقدمه
فصل 2- پیشینیه تحقیق و فرضیه ها
فصل 3- روش
فصل 4- نتایج
فصل 5 – بررسی و نتیجه گیری

  

بخشی از پاورپوینت
روش
زمینه تحقیق این مطالعه ویتنام می باشد، یک کشور نوظهور است که اخیرا خود را به عوان یک بازیگر مهم در آسیای جنوب شرقی تثبیت کرده است.
با وجود اینکه همه گیری کویید 19 تأثیر قابل توجهی بر تجارت و سرمایه گذاری جهانی داشت، اما این کشور رتبه ی بالایی دارد نسبت به ظرفیت و تجارت بین المللی. ویتنام، یک محیط مناسب برای این مطالعه است، زیرا ویتنام یک مرکز صادراتی ایده آل برای دستیابی به سیر ملت های کشورهای جنوب شرق آسیا به دلیل موقعیت استراتژیک آن برای شرکت های جهانی که عملیات در سراسر این منطقه دارند.
برای اعتبار سنجی مدل و فرضیه های پیشنهادی، داده های کمی از طریق یک نظر سنجی آنلاین جمع آوری شد، با توجه به این که این رویکرد با خطرات سرایت کویید 19 به محققان و شرکت کنندگان در مطالعه، در نتیجه ی تعامل آن ها برای هدف این مطالعه، کنار گذاشته شده است. منابع اطلاعات (مطلعین) انتخاب شده عبارت بودند از : مدیران ارشد و میانی در شرکت های تولیدی کوچک و متوسط. شرکت های انتخاب شده در نمونه، واجد معیارهای زیر هستند: (1) تولید با فعالیت های صادراتی؛ (2) کمتر از 300 نفر پرسنل تمام وقت، که شرط می باشد تا به عنوان شرکت کوچک یا متوسط در ویتنام شناسایی ؛ و (3) شرکت هایی که به بازراهای بزرگ نوظهور صادر می کنند. (جدول 1).

 

  خرید پاورپوینت  

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.