مقاله پاورپوینت اسکیل آپ ها و اسکیلینگ در زمینه تجارت بین المللی

مقاله پاورپوینت اسکیل آپ ها و اسکیلینگ در زمینه تجارت بین المللی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان انگلیسی مقاله Scale-ups and scaling in an international business context
عنوان فارسی مقاله اسکیل آپ ها و اسکیلینگ در زمینه تجارت بین المللی
فرمت مقاله پاورپوینت (ppt) و pdf
تعداد اسلایدها 22 اسلاید 
تعداد صفحات دارای تصویر  ندارد
تعداد صفحات دارای جدول 1 صفحه 
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مدیریت
گرایش های مرتبط با این مقاله مدیریت کسب و کار – مدیریت بازرگانی – بازرگانی بین الملل
کد محصول P13943
وضعیت پاورپوینت آماده دانلود

 

تصویر یک صفحه از پاورپوینت

 

فهرست مطالب

فصل 1: مقدمه
فصل 2: اسکیلینگ در مقابل سایر مفاهیم IB
فصل 3: اسکیلینگ در محیط های سازمانی مختلف
3.1. اسکیلینگ ابتکار عمل ها در سازمان های تاسیس شده چند ملیتی
3.2. اسکیلینگ سازمان ها
3.3. اسکیلینگ اکوسیستم ها
فصل 4: مسیر رو به جلو: بعد تجاری بین المللی در اسکیلینگ
4.1. توسعه نظری اسکیلینگ در کسب و کار بین المللی
4.2. دیدگاه های نظری امیدوار کننده
فصل 5: نتیجه گیری

  

بخشی از پاورپوینت

3.2. اسکیلینگ سازمان ها
اسکیلینگ بین المللی کل سازمان به رشد سریع و پایدار آن در بازارهای مختلف بین المللی اشاره می کند. اسکیلینگ بین المللی کل یک سازمان ممکن است توسط انگیزه های مداوم بازار هدایت شود. اسکیلینگ سازمان ها اغلب باعث توازن ارزش آفرینی محلی و کلی می شود. اسکیلینگ سازمانی سیستم فعالیت مدل کسب و کار یک مولفه فرامرزی دارد. هماهنگی اصلی و تنش کنترل هنگام اسکیلینگ سازمان ها بین موقعیت ها و بین نیاز برای استفاده از دانش و حفظ وابستگی های متقابل موجود در مدل کسب و کار موفق موجود با استانداردسازی و تکرار آن در موقعیت های جدید و نیاز به انطباق برای حسابرسی در زمینه های خاص دانش و منسوخ شدن یا تغییر ارزش در طول زمان ایجاد می شود. نیاز به انعطاف پذیری و سازگاری مدل کسب و کار با تغییرات مکانی و زمانی در محیط های فعالیت سازمان افزایش می یابد. دلایل زیادی برای انتظار تنش کلاسیک بین استانداردسازی و انطباق برای تجلی در اسکیلینگ سازمان در زمینه اسکیلینگ جهانی شرکت های دیجیتالی SaaS وجود دارد.
مسائل مربوط به هماهنگی و کنترل در شرکت های بزرگ چند ملیتی رایج هستند. عوامل داخلی مانند طراحی سازمان، تیم مدیریت و فرهنگ سازمانی و همچنین ویژگی های فرایند اسکیلینگ در توانایی سازمان ها برای اسکیلینگ بین المللی مهم هستند. اسکیل آپ ها باید ویژگی های مربوط به فرایند اسکیلینگ و انواع روش های انتقال دانش استفاده شده در فرایند اسکیلینگ و زمان بندی و زمینه استقرار آنها را مدیریت کنند. اهداف اسکیلینگ سازمان ها به صورت بین المللی می تواند پایداری بین سازمان های انتفاعی و غیرانتفاعی را تغییر دهد. اهداف اسکیلینگ در سازمان های هیبریدی می تواند متفاوت باشد.
سازمان هایی که ماموریت اجتماعی دارند ممکن است که اولویت دادن به اسکیلینگ عمیق را در طول تولید صنعتی انتخاب کنند. بنیانگذاران و مدیریت ارشد سازمان های هیبریدی و غیرانتفاعی ممکن است که ارتباط نزدیک تری داشته باشند و به موقعیت های خاص متعهد باشند. مطالعات مربوط به سازمان های هیبریدی و شرکت های اجتماعی آگاهی های جدیدی را درباره اسکیلینگ ارائه می دهند.

 

  خرید پاورپوینت  

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.