مقاله پاورپوینت اجرای تحقیق بازاریابی بین المللی در قرن 21

مقاله پاورپوینت اجرای تحقیق بازاریابی بین المللی در قرن 21
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله  اجرای تحقیق بازاریابی بین المللی در قرن 21
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 39 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 1
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله  مدیریت
گرایش های مرتبط با این مقاله  مدیریت اجرایی، مدیریت بازاریابی و صادرات، مدیریت بازرگانی و بازاریابی بین المللی
کد محصول  P4076

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

 

چکیده
مقدمه
محیط جهانی متغیر
پیامدهای تحقیق بازاریابی بین المللی در قرن 21
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
پیامدهای تحقیق بازاریابی بین المللی در قرن 21
تغییرات چشمگیر در محیط جهانی به همراه پیشرفتهای تکنولوژیکی در جمع آوری، تحلیل و توزیع داده ها و اطلاعات حاکی از آن است که محققین برای طراحی، اجرا و تفسیر تحقیق در قرن 21 نیازمند وسعت بخشیدن به قابلیت هایشان خواهند بود. از آنجایی که برای تطبیق بازارها بابالاترین پتانسیل بازار، تلاشهای تحقیقاتی پژوهشی همتراز هستند، در نتیجه محققین باید قابلیت ها و مهارتهای لازم برای اجرا و طراحی تحقیق در این محیط ها را توسعه دهند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.