مقاله پاورپوینت اندازه گیری تغییر شکل خارجی با GPS برای مدیریت ایمنی سد خاکی

مقاله پاورپوینت اندازه گیری تغییر شکل خارجی با GPS برای مدیریت ایمنی سد خاکی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله  اندازه گیری تغییر شکل خارجی با استفاده از GPS برای مدیریت ایمنی سدهای خاکی
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 34 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 9
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی عمران
گرایش های مرتبط با این مقاله سازه، سیستمهای اطلاعات جغرافیایی و نقشه برداری و آب و سازه هیدرولیکی
کد محصول P4225

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

 

مقدمه
اندازه گیری تغییرشکل خارجی برای سدهای خاکی در ژاپن
فناوری اندازه گیریGPS
اندازه گیری در سد HANEGI
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
اندازه گیری تغییرشکل خارجی برای سدهای خاکی در ژاپن
اندازه گیریها برای مدیریت ایمنی سدها بایستی قابلیت تائید درست ایمنی بدنه های سد و سنگ بستر فونداسیون (پی) به همراه گشت های بازبینی بصری و دیداری را داشته باشند. برای سدهای خاکی، میزان تراوش از بدنه بد وسنگ بستر فونداسیون یا پی کم عمق و تغییر شکل خارجی آنها به عنوان آیتم های اصلی اندازه گیری برای مدیریت ایمنی قید شده است. دلیل این قید شدن آن است که اندازه گیری این اقلام رفتار کلی بدنه سد و سنگ بستر پی نه رفتار محلی محدود به مقطع تعیین شده را روشن می کند. به علاوه از ابزارهای ایمن در برابر بدکاریها برای اندازه گیری این اقلام استفاده می گردد.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.