مقاله پاورپوینت جایگذاری بهینه محدود کننده جریان خطا

مقاله پاورپوینت جایگذاری بهینه محدود کننده جریان خطا
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله جایگذاری بهینه محدود کننده جریان خطا با تکنیک کاهش فضای جستجو
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 34 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 18
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی برق
گرایش های مرتبط با این مقاله الکترونیک، برق قدرت و الکترونیک قدرت
کد محصول P3208

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

 

مقدمه
افت جریان خطا و امپدانس مورد نیاز
محاسبه فاکتور حساسیت
فرمول بندی مشکل و روش حل آن
نتایج آزمایش
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
محاسبه فاکتور حساسیت
اگر مکان جایگذاری یک FCL تعیین شده باشد، امپدانس مورد نیاز را برای محدود کردن جریان خطا به یک سطح قابل قبول می توان با معادله 8 تعیین کرد. هرچند، در یک سیستم قدرت بزرگتر، تعیین تعداد، مکان ها و پارامترهای FCL هنگامی که جریان های خطای محاسبه شده در مکان های مختلف در حال افزایش و یا بیشتر شدن از نرخ CB های موجود است، سخت است. به منظور کاهش فضای جستجو و به حداقل رساندن زمان حل در پیدا کردن مکان های بهینه ی FCL ، یک محاسبه ی فاکتور حساسیت در ابتدا انجام می شود تا بهتر بتوانیم مکان کاندید برای جایگذاری FCL را پیدا کنیم.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.