مقاله پاورپوینت آنالیز عدم قطعیت و حساسیت براورد صدمات سیلاب ساحلی

مقاله پاورپوینت آنالیز عدم قطعیت و حساسیت براورد صدمات سیلاب ساحلی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله آنالیز های عدم قطعیت و حساسیت براورد های صدمات ناشی از سیلاب ساحلی در غرب هلند
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 41 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 9
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله جغرافیا و مدیریت
گرایش های مرتبط با این مقاله مدیریت بحران، آب و هواشناسی، تغییرات آب و هوایی اقلیمی، مخاطرات آب و هوایی و مخاطرات محیطی
کد محصول P4290

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

 

مقدمه
منطقه مورد مطالعه
درختان و داده ها و مدل هاخاک
درختان در اجرای الگوریتم
درختان در نتایج و بحث
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
بخش جست وجو: تعیین نقشه طغیان مربوط به حجم
بعد از به وجود آوردن جدول جست و جو طی پردازش، می توان از این جدول برای براورد سطح سیل زده معادل با حجم خاص استفاده کرد. نزدیک ترین حجم به حجم ویژه در جدول بررسی می شود که ریزحوضه هایی را که بایستی آبگیری شوند علاوه بر سطوح آبی آنها را مشخص می کند. سطح آب در آخرین حوضه کوچک جهت رسیدن به حجم خاص تعدیل می گردد. حین پیش پردازش طغیان، مدل ارتفاع رقومی ایجاد جدولی می کند که از نظر محاسباتی بسیار سخت است (بسته به اندازه و تفکیک پذیری ساعت ها طول می کشد) و این که حجم مطلوب را تعیین کرده و ایجاد نقشه طغیان با استفاده از نقشه بسیار تسریع می گردد (تقریبا در عرض یک دقیقه).

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.