مقاله پاورپوینت آشکارسازی سخت افزارTrojan

مقاله پاورپوینت آشکارسازی سخت افزارTrojan
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله تحلیل حساسیت روشهای سیگنال توان به منظور تشخیص و آشکارسازی سخت افزارTrojan
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 40 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 8
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی برق، مهندسی کامپیوتر و مهندسی فناوری اطلاعات
گرایش های مرتبط با این مقاله برق مخابرات و مخابرات رمز
کد محصول P3233

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

چکیده
مقدمه
تشخیص و آشکارسازیTrojan با سیگنال گذرا منبع تغذیه (IDDT)
راه اندازی آزمایش
نتایج شبیه سازی
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
از چهار تکنیک کالیبراسیون سیگنال مستقیم و متناوب روش کالیبراسیون بر مبنای نمونه متناوب از لحاظ هزینه و کیفیت موثرترین می باشد. روش نمونه متناوب یک نمونه را از بین اشکال موج پاسخ کالیبراسیون بلافاصله بعد از ورود ورودی مرحله ای جمع آوری می کند. برای نیل به ویژگیهای امپدانس پورت توان، نمونه مذکور بسنده می کند. ازداده های جمع آوری از هر تست کالیبراسیون برای ساخت ماتریس تبدیل خطی استفاده شده است.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.