مقاله پاورپوینت آموزش زیست محیطی لهستان

مقاله پاورپوینت آموزش زیست محیطی لهستان
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله نگرش به آموزش های زیست محیطی در لهستان
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 38 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 6
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله کشاورزی و محیط زیست
کد محصول P3115

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

چکیده
مقدمه
مواد و روش ها و تجزیه و تحلیل آماری نتایج
نتایج و بحث
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
استانی که پاسخ دهندگان در آن زندگی می کردند عامل سطوح متمایز دانش، اما تنها دانش مرتبط با طبیعت، بود. بهترین نتایج با دانش آموزان استان Malopolska و Silesian به دست آمد. در هر دو این استان ها تقریبا 60٪ از دانش آموزان نام پارک های ملی را می دانستند، در حالی که در سایر استان ها درصد کسانی که چنین خوب بلد بودند از نصف کمتر بود. این وضعیت در رابطه با نام حیوانات حفاظت شده مشابه بود: دانش آموزان با بهترین آگاهی در استانMalopolska (45٪) و Silesian (42٪) زندگی می کردند (23/0- = ?_?، p <05/0).

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.