مقاله پاورپوینت اتیولوژی پردازش شنیداری

مقاله پاورپوینت اتیولوژی پردازش شنیداری
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله اتیولوژی و توصیف اختلالات پردازش شنیداری به روش بالینی
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 33 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 3
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله پزشکی و مهندسی پزشکی
گرایش های مرتبط با این مقاله مغز و اعصاب و بیوالکتریک
کد محصول P3260

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
آناتومی سیستم عصبی شنیداری مرکزی
نمایش بالینی
طبقه بندی
مدیریت
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
تومورهای CANS : مفهوم APD (مرکزی) به یافته های شنودسنجی Bocca در بزرگسالان مبتلا به تومورهای مغزی بازمی گردد که بر مناطق شنیداری اثر می گذارند. کودکان مبتلا به تومور CANS دارای نقایص گوش مشابه با بزرگسالان هستند، بدون اینکه به ظرفیت انعطاف پذیری مغز توجه شود.
زودرسی و وزن پائین در هنگام تولد: نوزادان زودرس با وزن کم در هنگام تولد از APD رنج می برند که با گذشت زمان به طور چشمگیری افزایش می یابد. اما، تا سن 14 سالگی دربعضی از کودکان نشانه های اختلالات ضعیف شنیداری نظیر گستردگی حافظه شنیداری ضعیف، به میزان بسیار بیشتری نسبت به جمعیتی با وزن تولد نرمال ادامه می یابد.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.