مقاله پاورپوینت تعهد به رابطه بر ادغام خارجی

مقاله پاورپوینت تعهد به رابطه بر ادغام خارجی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله اثر ادغام داخلی و تعهد به رابطه بر ادغام خارجی
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 46 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 6
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مدیریت و مهندسی صنایع
گرایش های مرتبط با این مقاله لجستیک و زنجیره تامین، بازرگانی بین الملل و مدیریت بازرگانی
کد محصول P3199

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
پیشینه نظری و فرضیات تحقیق
طرح تحقیق و روش شناسی
تجزیه و تحلیل و نتایج
بحث و مفاهیم مدیریت
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
اثر مالکیت
مالکیت شرکت های چینی عمومأ شامل مالکیت جمعی (COE)، مالکیت دولتی(SOE)، مالیکت خصوصی(POE) و شرکت ها با مالیکتی خارجی (FOE) میباشند. همانند اشتیاق برای حفظ رابطه، تعهد به رابطه اثرات مختلفی بر ادغام بین شرکای زنجیره تأمین در مالکیت های متفاوت دارد. به خصوص، انتظار می رود نقش تعهد به رابطه در کاهش عدم اطمینان که در بین مالیکت های مختلف، متفاوت باشد. شرکت های با مدیریت چینی، در مقابل شرکت های با مدیریت خارجی دارای فرهنگ جمع گرای چینی فرهنگ غالب است که مشخص شده با شبکه “ژانکسی” می باشد.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.