مقاله پاورپوینت تجربیات کسب شده در زمینه طراحی و اجرای سخت افزار تروجان (Trojan)

مقاله پاورپوینت تجربیات کسب شده در زمینه طراحی و اجرای سخت افزار تروجان (Trojan)
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله تجربیات کسب شده در زمینه طراحی و اجرای سخت افزار تروجان (Trojan)
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 37 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 5
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله مهندسی برق، مهندسی کامپیوتر و مهندسی فناوری اطلاعات
گرایش های مرتبط با این مقاله برق مخابرات، مخابرات رمز، سخت افزار، نرم افزار و هوش مصنوعی
کد محصول P3072

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
شیوه های تشخیص و آشکارسازی پیشین
سخت افزار Trojan
کاربردها و اجرایTrojan
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
Trojan تیپ 1
توصیف و مکانیسم تریگر: این Trojan در پایانه طرح تعبیه شده و ورودی صفحه کلید را بازبینی می نماید. در صورت تشخیص عبارت “New Haven” در شروع متن ساده، Trojan تریگر خواهد شد. به محض تریگر Trojan ، بلوک اول (128 بیت) متن رمزی خروجی با کلید رمزگشایی تعویض خواهد شد. بیشتر کدهای Trojan در واحد alphatop.v مستقر می باشند کهFSM در آنجا تعبیه شده است.
راندمان اجرا: مهاجمی که به ورودی (صفحه کلید) دسترسی داشته و به کانال خروجی گوش می دهد ( پورت سریالیRS232 ) به راحتی می تواند به کلید رمزگشایی دست یابد.
محدودیت ها: بنا به اظهار فوق، برای تریگر شدنTrojan به رشته ورودی خاصی نیاز می باشد. بنابراین، یا مهاجم بایستی به سیستم دسترسی فیزیکی داشته باشد، یا اینکه به کاربرقانونی وارد شده به این رشته خاص وابسته باشد.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.