مقاله پاورپوینت ارزیابی بوزدایی روغن آفتابگردان

مقاله پاورپوینت ارزیابی بوزدایی روغن آفتابگردان
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله مدلسازی و ارزیابی بوزدایی ناپیوسته روغن آفتابگردان
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 34 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 7
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله شیمی، مهندسی صنایع غذایی و مهندسی کشاورزی
گرایش های مرتبط با این مقاله زیست فناوری مواد غذایی، علوم مواد غذایی، فناوری مواد غذایی، کنترل کیفی و بهداشتی، زراعت و اصلاح نباتات و ژنتیک بیومتری
کد محصول P3244

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
مدل انتقال گرما
مقدار D
مواد و روشها
نتایج و بحث
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
مواد و روشها
فرایند مورد مطالعه در بوزدای ناپیوسته ای متشکل از یک مخزن استوانه ای عمودی با ابعاد کلی ، قطر 2 متر، ارتفاع 1. 4 متر و سطح گرمایش کویل های بخار F=25?^2 اجرا گردید. جرم و ظرفیت گرمایی ویژه جسم فولادی با کویل بخار به ترتیب Mm=1900kg و Cm=0.46kg-1 ℃- 1 بود.
شکل 1- بوزدای ناپیوسته: (1) کویل لوله و حرارت داخلی؛ (2) توزیع کننده لوله ستاره ای شکل؛ (A) خنثی کننده روغن ورودی ؛ (B) مانع ورودی بخار؛ (C) بوزدایی خروجی روغن؛ (د) خروجی بخار؛ (E) ورودی بخار گرم. (F) خروجی میعانات.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.