مقاله پاورپوینت اصلاح حسابداری دولتی نظام پزشکی

مقاله پاورپوینت اصلاح حسابداری دولتی نظام پزشکی
مشخصات مقاله پاورپوینت
عنوان مقاله مدارک و شواهد مقدماتی برای تحقیق و پژوهش در مورد اصلاح حسابداری دولتی نظام پزشکی و سیستم بهداشتی ملی یونان (ESY)
فرمت مقاله پاورپوینت (PPT یا PPTX)
تعداد اسلایدها 36 اسلاید 
تعداد جدول و شکلها 4
قابلیت ویرایش دارد
قابلیت پرینت دارد
رشته های مرتبط با این مقاله حسابداری و مدیریت
گرایش های مرتبط با این مقاله مدیریت مالی
کد محصول P3144

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

تصویری از مقاله
 

 

 

فهرست مطالب

مقدمه
سرویس ملی بهداشتی یونان (NHS)
اصلاح حسابداری در بخش بهداشت عمومی یونان
نرخ اجرای سیستم های حسابداری تعهدی (ABAS)
دلایل عدم اقتباس سیستم های حسابداری تعهدی (ABAS)
نتیجه گیری

  

بخشی از مقاله
اصلاح حسابداری در بخش بهداشت عمومی یونان
در سطح سنتی، سیستم های حسابداری و بودجه ریزی دولتی یونان درهر سه سطح حاکمیت و نظارت عمومی- مرکزی، منطقه ای و محلی- به صورت قانونی تو نه هیئت حرفه ای تدوین استاندارد مستقل تنظیم شده و بر اساس اصل حسابداری نقدی عمل می کنند. همچنین، مقررات حسابداری دولتی که در بیمارستان های عمومی یونان کاربرد دارد نیز بر اساس سیستم حسابداری دفترداری یک طرفه و بودجه ریزی قدیمی عمل کرده وعمدتاً از شیوه حسابداری نقدی استفاده می کنند.

 

نکات مهم و راهنمای خرید مقاله

 

– لطفا پس از مطالعه کامل توضیحات این مقاله پاورپوینت و همچنین پس از دانلود رایگان بخشی از پاورپوینت و بررسی آن و حصول اطمینان، اقدام به خرید پاورپوینت نمایید.

– پس از پرداخت آنلاین هزینه، بلافاصله لینک دانلود مقاله با فرمت پاورپوینت (ppt) روی صفحه سایت ظاهر خواهد شد و همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

– نحوه فروش پاورپوینت به صورت پرداخت آنلاین میباشد و حتما باید رمز دوم داشته باشید. برای مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین و دانلود پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– اگر امکان خرید آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین (واریز به حساب و یا کارت به کارت) هزینه پاورپوینت را واریز کرده و پاورپوینت را دریافت نمایید. جهت پرداخت آفلاین اینجا کلیک نمایید.

– پاورپوینتی که دریافت خواهید کرد به صورت کامل قابلیت ویرایش، افزایش یا کاهش صفحات با همان قالب و تم و نیز افزودن افکت یا متحرک سازی جهت ارائه سمینار و کنفرانس را دارا میباشند. جهت آشنایی و آموزش امکانات نرم افزار پاورپوینت اینجا کلیک نمایید.

– فایل پاورپوینتی که بعد از خرید برای شما ارسال میشود به صورت فشرده (فایل zip) میباشد. پس شما میبایستی با کامپیوتر عمل خرید را انجام دهید و یا اگر با موبایل خریداری میکنید میبایستی نرم افزارهای مربوطه را داشته باشید. برای آشنایی با فایل فشرده و نحوه تبدیل آن اینجا کلیک نمایید.

 

 

 


 

دانلود بخشی از پاورپوینت    خرید پاورپوینت   خرید ورد

 


 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.